Policyjne zatrzymanie w bydgoskiej restauracji. Złapano poszukiwaną parę
Dodano: 26.01.2023 | 10:01Na zdjęciu: Policja/zdj. ilustracyjne
Fot. Szymon Fiałkowski
Kryminalni z fordońskiego komisariatu namierzyli i zatrzymali poszukiwaną parę. 29-latek był poszukiwany listem gończym, a jego młodsza partnerka nakazem doprowadzenia. Oboje trafili już za kraty aresztu śledczego.
We wtorek, 24 stycznia kryminalni z Fordonu zajmujący się poszukiwaniem osób wpadli na trop poszukiwanej pary. Funkcjonariusze namierzyli ich w jednej z restauracji w galerii handlowej w centrum miasta. – Policjanci przystąpili do działania i zatrzymali poszukiwanych. 29-latek i 20-latka byli zaskoczeni widokiem funkcjonariuszy. Oboje zostali dowiezieni do policyjnego aresztu – informuje nadkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.
Nadkomisarz objaśnia, że za 29-latkiem sąd wydał list gończy. – Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności za uchylanie się od wykonania obowiązku alimentacyjnego oraz zniszczenia mienia. Natomiast 20-latce sąd zamienił karę grzywny za zniszczenie mienia na karę 49-dniowego aresztu – informuje Słomski.
Wczoraj (25 stycznia) zatrzymana para trafiła za kraty Aresztu Śledczego w Bydgoszczy.
CZYTAJ TAKŻE: W Bydgoszczy pojawi się lokal z goframi w kształcie genitaliów. „To słodkie promowanie życia bez seksualnego tabu”
- Okazałe drzewa na Miedzyniu miały być pomnikami. Zostaną wycięte pod rozbudowę Nakielskiej - 30 stycznia 2026
- Xpeng Plichta Bydgoszcz już otwarty! Poznaj nową odsłonę pojazdów elektrycznych - 30 stycznia 2026
- Masz dzieło Stanisława Horno-Popławskiego? Odezwij się! - 30 stycznia 2026













![Tak powstawał tramwaj do Fordonu [ARCHIWALNE ZDJĘCIA Z BUDOWY] budowa linii tramwajowej do Fordonu](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/01/tramwaj-do-fordonu-budowa-BB-4-150x150.jpg)
