Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 6 • L 4
6C
Wt
7C
Sr
5C
Czw
6C
Pt
6C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaZawiłe śledztwo na wyspie. Wygraj książkę i poznaj szczegóły [KONKURS]
56711107_2856836804334155_8480763597146816512_n
09.04.2019 | 08:15

Zawiłe śledztwo na wyspie. Wygraj książkę i poznaj szczegóły [KONKURS]

Na zdjęciu: Do zdobycia jest 5 książek autorstwa Ann Cleeves

Fot. JW

Ludzkie szczątki, trwający od kilku pokoleń konflikt pomiędzy dwiema rodzinami, a potem kolejny trup – co jeszcze odkryje detektyw Jimmy Perez? Tego wszystkiego można dowiedzieć się z lektury najnowszej książki Ann Cleeves pt. „Czerwień kości”, która jest do wygrania w naszym konkursie. 

Książka, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona opowiada o śledztwie w Whalsay. Młoda kobieta pracująca na wykopaliskach pewnego dnia odkrywa pozostawione tam ludzkie szczątki. Wieść ta elektryzuje mieszkańców Szetlandów, zwłaszcza że z początku nikt nie wie, z jakiego okresu pochodzą zwłoki. Niedługo później dochodzi do morderstwa, a otoczeni przez morską pustkę ludzie skrzętnie chronią swoje tajemnice. Detektyw staje przed trudnym zadaniem odkrycia tożsamości mordercy.

Dla naszych czytelników mamy pięć książek Cleeves. Co zrobić, aby wygrać jedną z nich? Należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule „CZERWIEŃ KOŚCI”, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Jakie cechy powinien mieć detektyw i dlaczego?”

Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 11 kwietnia, do godziny 10:00. Zwycięzców, którzy będą mogli odebrać książkę w naszej redakcji, poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści