Bydgoszcz
0C
Lekkie opady śniegu
79% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 0 • L -1
1C
Nd
-1C
Pon
-4C
Wt
-5C
Sr
-5C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaZawiłe śledztwo na wyspie. Wygraj książkę i poznaj szczegóły [KONKURS]
09.04.2019 | 08:15

Zawiłe śledztwo na wyspie. Wygraj książkę i poznaj szczegóły [KONKURS]

Na zdjęciu: Do zdobycia jest 5 książek autorstwa Ann Cleeves

Fot. JW

Ludzkie szczątki, trwający od kilku pokoleń konflikt pomiędzy dwiema rodzinami, a potem kolejny trup – co jeszcze odkryje detektyw Jimmy Perez? Tego wszystkiego można dowiedzieć się z lektury najnowszej książki Ann Cleeves pt. „Czerwień kości”, która jest do wygrania w naszym konkursie. 

Książka, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona opowiada o śledztwie w Whalsay. Młoda kobieta pracująca na wykopaliskach pewnego dnia odkrywa pozostawione tam ludzkie szczątki. Wieść ta elektryzuje mieszkańców Szetlandów, zwłaszcza że z początku nikt nie wie, z jakiego okresu pochodzą zwłoki. Niedługo później dochodzi do morderstwa, a otoczeni przez morską pustkę ludzie skrzętnie chronią swoje tajemnice. Detektyw staje przed trudnym zadaniem odkrycia tożsamości mordercy.

Dla naszych czytelników mamy pięć książek Cleeves. Co zrobić, aby wygrać jedną z nich? Należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule „CZERWIEŃ KOŚCI”, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Jakie cechy powinien mieć detektyw i dlaczego?”

Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 11 kwietnia, do godziny 10:00. Zwycięzców, którzy będą mogli odebrać książkę w naszej redakcji, poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści