Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zawisza – Lech już za tydzień. Nie ma biletów na pucharowe starcie!

Dodano: 24.10.2023 | 13:03

Na zdjęciu: Pucharowy mecz Zawisza - Lech obejrzy z trybun 14 tysięcy kibiców.

Fot. Archiwum

14 tysięcy widzów obejrzy z trybun wtorkowy (31 października) mecz Pucharu Polski Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań.

Klub z Gdańskiej 163 poinformował w wieczornym (23.10) komunikacie, że wszystkie bilety na pucharowe starcie w I rundzie Pucharu Polski zostały sprzedane.

Jeszcze wczoraj do sprzedaży uruchomione zostały te bilety, które wróciły ze sprzedaży kasowej, jednak i one bardzo szybko zostały sprzedane. Przypomnijmy, że kibice Lecha otrzymali cztery tysiące wejściówek, które również wyprzedane zostały błyskawicznie.

Tym samym, pucharowy mecz obejrzy z trybun 14 tysięcy kibiców. Starcie przy Gdańskiej 163 we wtorek, 31 października. Początek o 21:00.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
7 miesięcy temu

To stadion ma pojemność tylko 14.000? Myślałem że więcej. Nie może więcej osób wejść na łuki?

Last edited 7 miesięcy temu by Marek
Adam
Adam
7 miesięcy temu

Wg Wiki stadion posiada 20500 miejsc siedzących.
Dlaczego zatem po sprzedaniu 14.000 biletów nie ma miejsc? Ja rozumiem jakiś bufor bezpieczeństwa między kibicami Lecha, ale dobre 2000 biletów jeszcze lekko można by było sprzedać skoro są głodni i chętni kibice.

Michu
Michu
7 miesięcy temu

Decyzja policji…

qas
qas
7 miesięcy temu

To jest jakaś kpina. To powinno być świeto futbolu dla całego regionu, a tu jedynie 14k biletów, z czego 4k dla Lecha. Gdzie reszta? Stadion jest na nieco ponad 20k miejsc. Powinno być z buforami nie mniej niż z 18k dostępne. Policja sobie nie radzi? Co to za wytłumaczenie? Za co biorą pieniądze? Raz na ruski rok większa impreza piłkarska w Bydgoszczy i takie sztuczne ograniczenia? Widać jak bardzo ludzie chcą piłki i atmosfery takiego spotkania, nawet pomimo tego śmiesznego lekkoatlycznego stadionu o fatalnej widoczności (i na którym to bardzo sporadycznie coś się z lekkie atletyki dzieje). Tak bardzo lubimy… Czytaj więcej »

Michu
Michu
7 miesięcy temu

Masz rację Kolego że to kpina. Niestety, tylko na taką ilość kibiców zgodę dała szanowna policja. Co do stadionu, cóż 14 lat temu wybudowano coś co wygląda jakby było niedokończone. Cała Polska buduje ładne, funkcjonalne stadiony tylko u nas dziadostwo. Lekkiej atletyki u nas nie będzie bo jest odnowiony stadion Śląski, mam tu na myśli poważne imprezy A nie jakieś śmieszne memoriały. Stadion Zawiszy powinien być typowo piłkarski i tyle. No ale tonie w tym mieście. U nas wszystko buduje się na 20 lat do tyłu…

Radek
Radek
7 miesięcy temu

To jest w Bydgoszczy święto futbolu a tylko 14 tyś biletów, kibice są w mieście spragnieni piłki nożnej!