Zawisza przekłada mecz z Zagłębiem. Powodem powołanie do kadry
Dodano: 12.11.2015 | 22:53Na zdjęciu: Zawisza przełożył mecz z powodu powołania do kadry dla Jakuba Łukowskiego.
Fot. Krystian Janik
W sobotę piłkarze Zawiszy Bydgoszcz mieli zmierzyć się z wiceliderem I ligi, Zagłębiem Sosnowiec. Na wniosek klubu z Gdańskiej mecz został jednak przełożony.
Zawisza mógł zmienić termin meczu dzięki powołaniu Jakuba Łukowskiego na poniedziałkowe spotkanie reprezentacji do lat 20 z Niemcami. Nominację do kadry otrzymał również piłkarz Zagłębia, Wojciech Fabisiak. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zdecydował, zgodnie z prośbą Zawiszy, że mecz odbędzie się 5 grudnia. Początek o godzinie 16:00.
Zmiana terminu może cieszyć zawiszan. Ostatnio nie są oni w dobrej formie i przełożenie konfrontacji z dobrze dysponowanym rywalem może podziałać na korzyść drużyny Macieja Bartoszka.
- Opowiedz mi Bydgoszcz. Wyjątkowy projekt połączył różne pokolenia mieszkańców - 27 czerwca 2026
- Król strzelców w Zawiszy. Ważny transfer! - 26 czerwca 2026
- Gryf Sicienko zaczyna przypominać Zawiszę. Ogromne wzmocnienia! - 26 czerwca 2026




















