Bydgoszcz
0C
Niebo głównie zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 0 • L -0
3C
Sr
-1C
Czw
0C
Pt
-1C
Sob
-1C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleZderzenie autobusu z osobówką w Stryszku! Dwójka dzieci zabrana do szpitala [ZDJĘCIA]
wypadek DK 5 Stryszek
18.08.2018 | 13:42

Zderzenie autobusu z osobówką w Stryszku! Dwójka dzieci zabrana do szpitala [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną trzynastą - poinformowali nas strażacy.

Na zdjęciu: Dwójka dzieci podróżująca renaultem trafiła do szpitala na badania.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

Autobus wiozący dzieci na kolonie zderzył się tuż przed godziną trzynastą z samochodem osobowym niedaleko węzła drogowego w Stryszku koło Bydgoszczy – dowiedziała się MetropoliaBydgoska.PL.

Jak ustaliliśmy, do zdarzenia doszło przed wjazdem na łącznik drogi krajowej nr 5 z fragmentem ekspresowej „dziesiątki” przy zjeździe w kierunku Poznania. Okoliczności zdarzenia bada aktualnie policja, ale z pierwszych doniesień wynika, że autokar marki Man uderzył w tył renaulta laguny.

Wiadomo natomiast, że dzieciom przewożonym w autokarze nic się nie stało. Z kolei dwójka dzieci podróżująca osobówką została zabrana na badania do jednego z bydgoskich szpitali. Ich stan jest jednak nieznany.

Z pierwszych uzyskanych przez nas informacji wynikało, że ruch w rejonie wypadku odbywa się ze sporymi utrudnieniami, które miały one potrwać nawet do godziny piętnastej. Od dyżurnego bydgoskich strażaków uzyskaliśmy jednak wiadomość, że droga jest już przejezdna.


Powiązane treści