Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zderzenie dwóch samochodów. Kierowca jednego z aut był pijany

Dodano: 05.10.2022 | 07:57

Na zdjęciu: Na miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy poinformowali w komunikacie o swoich pierwszych, wstępnych ustaleniach.

Fot. KPP Tuchola

Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło w poniedziałkowy (3 października) poranek na odcinku drogi między miejscowościami Wieszczyce i Kęsowo niedaleko Tucholi.

Tucholscy funkcjonariusze informują, że do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałkowy poranek, a zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do służb tuż przed godziną ósmą. Jak opisują, zderzyły się mitsubishi i skoda.

Policjanci z tucholskiej drogówki poinformowali o swoich pierwszych, wstępnych ustaleniach. – 46-letni kierowca skody, na łuku drogi nie dostosował prędkości, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka pojazdem mitsubishi, którym kierowała 39-letnia kobieta – opisują mundurowi. Szybko też okazało się, że w trakcie przeprowadzonych czynności na miejscu zdarzenia, policjanci wyczuli woń alkoholu od kierowcy skody. Mundurowi zdecydowali się na przeprowadzenie badania alkomatem. – Urządzenie pomiarowe wykazało, że w jego organizmie znajduje się 2,4 promila alkoholu – słyszymy.

Oprócz badania alkomatem, od mężczyzny prowadzącego skodę pobrano również krew do dalszych badań. Jak słyszymy, zarówno jego, jak i kierującą mitsubishi przewieziono do szpitala, gdzie przechodzili dalsze badania. Tucholscy śledczy będą ustalać dokładne okoliczności tego zdarzenia drogowego.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments