Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zderzenie dwóch samochodów na Wiaduktach Warszawskich. Utworzył się duży korek!

Dodano: 22.02.2021 | 10:10

Na zdjęciu: Zderzenie na wjeździe na Wiadukty Warszawskie od strony Fordonu spowodowało w poniedziałek rano powstanie sporego zatoru.

Fot. Szymon Fiałkowski

Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano na ulicy Fordońskiej w rejonie wjazdu na Wiadukt Warszawski w kierunku centrum miasta. Ruch w związku ze zderzeniem był znacząco utrudniony.

Jak przekazał nam dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy, zgłoszenie o zdarzeniu dotarło do strażaków krótko po godzinie 8:30. Doszło do niego w rejonie skrzyżowania ulicy Fordońskiej z Konduktorską. – W wyniku zderzenia jeden z pojazdów uderzył w słup. Kierująca autem została przewieziona do szpitala – relacjonuje dyżurny bydgoskiej straży pożarnej.

W związku z wypadkiem na wjeździe na Wiadukt Warszawski w stronę centrum Bydgoszczy utworzył się duży korek. Przypomnijmy, że ze względu na zły stan techniczny wiaduktów ruch na nich już wcześniej został ograniczony. Odbywa się on wyłącznie jednym pasem i przy ograniczeniu prędkości do 30 kilometrów na godzinę.

Informacje na żywo z dróg regionu kujawsko-pomorskiego i ulic Bydgoszczy możecie śledzić:
– na naszym portalu – serwis TRAFFIC – MetropoliaBydgoska.PL,
– na specjalnym fanpage’u na Facebooku,
– w specjalnym serwisie na Twitterze.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments