Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zderzenie pod Bydgoszczą. Z powodu protestu rolników strażacy nie mogli dojechać najkrótszą drogą

Dodano: 21.02.2024 | 22:07

Na zdjęciu: Strażacy napotkali przeszkody podczas dojazdu na miejsce zdarzenia.

Fot. OSP Białe Błota

W środę po południu doszło do wypadku w Lipnikach. Z powodu protestu rolników wozy straży pożarnej dłużej dojeżdżały na miejsce zdarzenia.

Do zderzenia doszło przy ul. Różanej w Lipnikach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej z OSP Białe Błota i JRG 4 w Bydgoszczy. Po zakończeniu akcji strażacy z Białych Błot zaapelowali do rolników. W czasie działań nie mieli bowiem swobodnego przejazdu i nie mogli dotrzeć najkrótszą drogą na miejsce zdarzenia.

– Mało tego w ciągniku, który zastawił bardzo ważny zjazd na pobliskie miejscowości, nikogo nie było. Wiemy że walczycie o lepszą przyszłość ale życie ludzkie jest najważniejsze – napisali strażacy z OSP Białe Błota.

Protest rolników. Gdzie utrudnienia?

Protest rolników w Bydgoszczy już się zakończył, natomiast nadal trwa na drogach wokół miasta. Do czwartku do godz. 5:00 zablokowane są autostrada A1 na węzłach Lubicz, Turzno i Grudziądz, DK80 w Złejwsi Wielkiej oraz DK10 w Lubiczu Dolnym. Na trasie S5 zablokowany jest odcinek Maksymilianowo – Rynarzewo i węzeł Żnin Północ.

Aktualne informacje drogowe można uzyskać pod numerem 19 111.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojciech
Wojciech
1 miesiąc temu

Wstyd…

Paweł
Paweł
1 miesiąc temu

A tak szumnie władze zapewnialy o korytarzach życia. Czyli jak zwykle byliśmy okłamywani i liczyli, że nic się nie stanie.

Adriana
Adriana
1 miesiąc temu

Kto pozwolił tak bezkarnie zablokować strategiczne węzły? Pozwolenia powinny być wydawane z głową, żeby zachować logistykę. Tiry pchają się na wąskie wiejskie drogi i za chwilę będzie wszystko do remontu!!!

Sebio
Sebio
1 miesiąc temu

Gonić tych buraków z miasta ich miejsce jest w oborze a nie na ulicy !

Bartek
Bartek
1 miesiąc temu

Brawo rolnicy! Tak trzymać! Blokujcie życie zwykłym mieszkańcom! W końcu to oni zawinili! Zawili prawda? Zawinili? Chociaż trochę?