Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zderzenie w Fordonie. Z udziałem policyjnego bmw

Dodano: 02.04.2019 | 17:45

Na zdjęciu: W kolizji brało udział policyjne bmw.

Fot. KWP Bydgoszcz.

Zderzenie w pobliżu mostu Fordońskiego. Brał w nim udział samochód policji.

Do zdarzenia doszło około godziny 17:00 na rondzie im. Stefana Buxakowskiego. Brały w nim udział dwa pojazdy – nieoznakowany policyjny radiowóz marki bmw oraz samochód cywilny, który – jak relacjonują świadkowie zdarzenia – spowodował kolizję. Zaraz po zdarzeniu wjazd do Bydgoszczy od strony Torunia był mocno utrudniony – oczekiwanie na przejazd dochodziło do 20 minut. Na ten moment na moście Fordońskim wciąż panuje olbrzymi korek.

ZDMiKP podaje, że w związku z kolizją na rondzie Buxakowskiego wprowadzono zmiany w komunikacji. Autobusy linii 65, 81 i 82 zostały skierowane objazdem przez Brzechwy i Andersa.

To kolejne w ostatnim czasie zdarzenie z udziałem nieoznakowanego radiowozu – wcześniej bmw drogówki zaliczyło kolizję z tramwajem na skrzyżowaniu Fordońskiej z Fabryczną.

Więcej informacji na temat zdarzenia oraz wieści o wypadkach, kolizjach i utrudnieniach w Bydgoszczy i regionie znajdziesz na naszym TRAFFICU!

Kliknij – metropoliabydgoska.pl/traffic

Błażej Bembnista