Bydgoszcz
10C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h WNW
H 12 • L 8
16C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWypadek z udziałem tramwaju w centrum Bydgoszczy. Służby ratownicze działają na miejscu! [ZDJĘCIA]
wypadek, jagiellonska - bb (31)
05.10.2019 | 17:22

Wypadek z udziałem tramwaju w centrum Bydgoszczy. Służby ratownicze działają na miejscu! [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Do wypadku doszło w sobotę na ul. Jagiellońskiej.

Fot. Błażej Bembnista

Groźne zderzenie w centrum Bydgoszczy.  Ulica Jagiellońska jest zablokowana po wypadku z udziałem tramwaju.

Do wypadku doszło w sobotę po godz. 16 na ul. Jagiellońskiej, naprzeciwko budynku poczty. Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny. Według informacji służb ratowniczych w zdarzeniu wzięły udział trzy samochody (m.in. volkswagen passat) oraz Swing o numerze bocznym 118 jadący na linii nr 5 w kierunku Rycerskiej.

Tramwajem podróżowało ok. 60 osób. Jedna z nich, a także jedna osoba z samochodu osobowego zostały zabrane do szpitala. – Prowadzimy działania. Droga jest obecnie zablokowana – informuje oficer dyżurny ze stanowiska kierowania. Na miejscu są trzy zastępy straży i sześć zespołów ratownictwa medycznego.

Linia nr 8 z Rycerskiej jeździ do Lasu Gdańskiego, 3 i 5 od Focha do pętli Bielawy, 2 i 10 z Lasu Gdańskiego do pętli Wilczak, 4 i 6 z Bielaw do Rycerskiej, 2,4,6 i 8 od ronda Fordońskiego do pętli Wyścigowa, 5 i 10 z Fordonu do zajezdni tramwajowej, a 3 z Łoskonia do Babiej Wsi. Pomiędzy rondem Jagiellonów a Fordońskim wprowadzono zastępczą komunikację autobusową.

Aktualizacja 18:00: Wciąż trwa usuwanie skutków wypadku. Jagiellońska w stronę Focha zablokowana. Na miejscu pracuje policja.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści