Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 9km/h WSW
H 3 • L 2
1C
Pt
1C
Sob
0C
Nd
-2C
Pon
-2C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaZielone Arkady wystartowały z unikalną akcją „Nasza Ekipa z Zielonych”
17.07.2021 | 10:00

Zielone Arkady wystartowały z unikalną akcją „Nasza Ekipa z Zielonych”

Na zdjęciu: Ekipa z Zielonych to wyjątkowa kolekcja zagłówków podróżnych.

Fot. mat. prasowe

Nadeszło w końcu wyczekiwane przez wszystkich lato, a wraz z nim końca dobiegły prace drogowe wokół Zielonych Arkad. Wiele osób szykuje się do wakacyjnych wypraw w różne zakątki Polski i Europy. Zielone Arkady przygotowały dla swoich klientów nową akcję, w której do zdobycia są wyjątkowe zagłówki idealne na letnie wojaże. Dzięki nim wyjazdy będą nie tylko atrakcyjne, ale również bezpieczne.

Ekipa z Zielonych to wyjątkowa kolekcja zagłówków podróżnych. Drużynę stanowią cztery maskotki – Flaming Arkadiusz, kot Arkady, krowa Arkadia oraz tukan Arnold. Imiona członków „Ekipy z Zielonych” od razu kojarzą się z nazwą centrum. Aby zdobyć wybrany zagłówek należy od 12 lipca zrobić zakupy za min.100 zł na jednym paragonie i następnie okazać go w Punkcie Informacji, gdzie zostanie przyznana za to 1 naklejka. Osiem naklejek zebranych na karcie uczestnika możemy w Punkcie Informacji wymienić na wybranego członka Ekipy z Zielonych.

 – Nasze zagłówki zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić wygodę i bezpieczeństwo. Finalny efekt jest wynikiem ponad dwóch lat prac koncepcyjnych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymali najlepszej jakości produkt, który będzie spełniać funkcje pożyteczne i przyjemne. Ważne dla nas jest też to, że zagłówki są całkowicie wyprodukowane w Polsce. Warto śledzić nasze kanały, bo akcji będą towarzyszyć liczne konkursy i dodatkowe atrakcje – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Należy podkreślić, że to pierwsza tego typu akcja organizowana przez centrum handlowe w naszym regionie. Warto się spieszyć, bo liczba tych wyjątkowych zagłówków jest ograniczona. Akcja odbywa się w dniach od 12 lipca do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowy regulamin dostępny jest w Punkcie Informacji.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści