[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zielone Arkady z nowym sklepem. Jest on na mapie Bydgoszczy od prawie trzech dekad

Dodano: 03.02.2020 | 14:48
Zielone Arkady Bydgoszcz

O otwarciu sklepu poinformowano w poniedziałek.

Na zdjęciu: Centrum handlowe Zielone Arkady ma nowy sklep.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Zielone Arkady zyskały nowego najemcę. To piekarnia Baton i to jej pierwszy taki punkt w bydgoskim centrum handlowym.

Sam sklep ma powierzchnię 33 metrów kwadratowych i jest zlokalizowany na poziomie -1. Klienci znajdą w nim pieczywo, w tym chleby na najwyższej jakości naturalnym zakwasie, ale też bułki, kanapki, drożdżówki czy pączki, ciasta i torty. W swojej ofercie w Zielonych Arkadach, piekarnia zaoferowała również możliwość zakupu kawy na wynos i lodów rzemieślniczych.

Na mapie Bydgoszczy, piekarnia Baton działa od 1991 roku. – Cieszymy się, że miejsce znane lokalnej społeczności i wierne długoletniej tradycji zostało otwarte właśnie w naszym centrum – mówi dyrektor Zielonych Arkad Ewa Krassowska. – Znalezienie miejsca, które produkuje smaczne i wysokiej jakości wypieki jest prawdziwym wyzwaniem – nie ukrywa.

To niejedyna zmiana, jaka pojawi się w Zielonych Arkadach. Jak już informowaliśmy na naszych łamach, w galerii trwają prace nad otwarciem nowego marketu. Po likwidacji sklepu sieci Piotr i Paweł, w galerii przy ul. Kujawskiej otworzy się Aldi.

Zielone Arkady z nowym sklepem. Jest on na mapie Bydgoszczy od prawie trzech dekad
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments