[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kierowca bmw wjechał w mężczyznę na hulajnodze. Zignorował czerwone światło [ZDJĘCIA]

Dodano: 21.08.2021 | 09:35

Na zdjęciu: Do zderzenia bmw z prowadzącym hulajnogę doszło we wtorkowe popołudnie przy ul. Kościuszki w Toruniu.

Fot. KMP Toruń

Do wypadku doszło w miniony wtorek (17 sierpnia) w Toruniu, gdzie kierowca bmw uderzył w prowadzącego hulajnogę. – Całą sytuację oceni sąd, do którego skierowana zostanie dokumentacja zdarzenia – mówią policjanci.

Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie. Funkcjonariuszy powiadomiono o nim kwadrans przed godziną szesnastą. Policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku, poinformowali o  szczegółach.

– Jak ustalili funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego, 62-letni kierowca osobowego bmw, najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania się do sygnalizatora świetlnego wyświetlającego kolor czerwony, doprowadził do kolizji z 21-latkiem poruszającym się hulajnogą – mówi podinsp. Wioletta Dąbrowska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu i dodaje, że jadący hulajnogą poruszał się oznakowanym przejściem dla pieszych.

Z informacji policjantów wynika, że jadący hulajnogą 21-latek nie doznał poważniejszych obrażeń. – Po udzieleniu mu pomocy przez medyków, mógł powrócić do domu – informuje rzecznik toruńskiej policji. Kierowcy bmw zatrzymano prawo jazdy. Wiadomo też, że zarówno on, jak i jadący jednośladem w momencie zdarzenia byli trzeźwi. Funkcjonariusze poinformowali też, że dokumentacja zdarzenia zostanie teraz przekazana do sądu.

Kierowca bmw wjechał w mężczyznę na hulajnodze. Zignorował czerwone światło [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments