Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Złap balans z Kuchnią Vikinga i miej czas na dosłownie wszystko!

Dodano: 09.02.2024 | 11:02

Na zdjęciu: Kuchnia Vikinga to catering dietetyczny, który już teraz jest na wyciągnięcie ręki dla wszystkich mieszkańców Bydgoszczy i okolic.

Fot. Kuchnia Vikinga

Kuchnia Vikinga, to catering dietetyczny, który już teraz jest na wyciągnięcie ręki dla wszystkich mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Firma znana jest z tego, że dostarcza zdrową dietę pudełkową pod same drzwi.

W ofercie Kuchni Vikinga na ten moment znajduje się 12 gotowych diet i 6 wariantów z wyborem menu dopasowanych do różnorodnych potrzeb żywieniowych klientów. Warto podkreślić, że dania są naprawdę różnorodne – w karcie znajdują się zarówno potrawy kuchni polskiej, jak i te z najdalszych zakątków świata. Inspiracje do proponowanych posiłków są wynikiem lat doświadczeń szefów kuchni, którzy szlifowali swoje umiejętności w najlepszych regionalnych restauracjach.

Złap balans z Kuchnią Vikinga i miej czas na dosłownie wszystko!

Jak taki catering może wpłynąć na mieszkańców?

To wyjątkowo proste. Zamówienie diety nie wymaga wychodzenia z domu. Gotową dietę można zamówić wygodnie z poziomu aplikacji lub strony internetowej Kuchni Vikinga. Niewątpliwie ogromną zaletą jest wybór konkretnego miejsca dostawy – albo własne mieszkanie, albo miejsce pracy. W ten sposób można dopasować dostawę dań do rytmu codziennego dnia. Klient czerpie przyjemność ze spożywania zdrowych i smacznych posiłków, nie martwiąc się jednocześnie tym, czy znajdzie czas na samodzielne przygotowanie dań.

Zintensyfikowanie działań w województwie kujawsko-pomorskim nie jest przypadkowe. Bydgoszcz jest postrzegana jako najsilniejsze centrum biznesowe województwa. Branżowe raporty są potwierdzeniem wysokiej pozycji miasta wśród najbardziej atrakcyjnych lokalizacji do prowadzenia biznesu. W sektorze produkcyjnym pracuje obecnie połowa osób zatrudnionych w aglomeracji.

Tak dynamiczny rozwój wymaga od mieszkańców dostosowania się do zmian i przede wszystkim osiągnięcie równowagi między pracą zawodową, a potrzebami osobistymi. Tu z pomocą przychodzi właśnie Kuchnia Vikinga. Catering dietetyczny bowiem wyręcza w codziennym gotowaniu po intensywnym dniu pracy, co znacznie redukuje stres i pozwala na chwilę relaksu w życiu prywatnym.

Większości z nas dieta kojarzy się z ogromnym wyzwaniem i wieloma ograniczeniami. W Kuchni Vikinga jest jednak inaczej. Firma zadbała o stworzenie inteligentnego generatora dostępnego z poziomu online, który w czasie rzeczywistym wspiera klienta w procesie decyzyjnym. Wystarczy podać podstawowe informacje o sobie (płeć, waga, wiek, wzrost, częstotliwość aktywności fizycznej i zakładany cel), a system automatycznie dobierze najkorzystniejszy wariant diety. Oczywiście wsparcie nie jest ograniczone jedynie do korzystania ze sztucznej inteligencji. Każdy klient może liczyć na bezpłatną konsultację z dietetykiem i uzyskaniem porad żywieniowych.

Firma społecznie odpowiedzialna 

Myśląc o skorzystaniu z oferty cateringu dietetycznego najczęściej sugerujemy się ceną i propozycjami menu. Jednak w przypadku Kuchni Vikinga warto z pewnością zwrócić uwagę na dodatkowy aspekt – działanie realizowane w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Od początku istnienia, mimo ogromnej pasji do gotowania, właściciele cateringu z Białegostoku pomagali bezinteresownie innym.

Coroczna zbiórka karmy dla psów ze schroniska w Sokółce, akcja pisania listów do seniorów, wspieranie internetowych zrzutek pieniężnych na leczenie chorych czy stworzenie autorskiego programu edukacyjnego dla szkół ponadpodstawowych „Bez Ocen” – to tylko niektóre z przykładu takich działań, które odbiły się szerokim echem.

Można przyjąć, że wszystko to jest wynikiem pewnego trendu, który zrodził się wśród pracowników Kuchni Vikinga. Spektrum inicjatyw społecznych było bowiem tak duże, że narodziła się potrzeba utworzenia fundacji. Czekać nie trzeba było długo. Niespełna pół roku później (w grudniu 2023 roku) oficjalnie powołano do życia fundację „Viking Story”, w skład której wchodzą właśnie pracownicy firmy. Tylko w ciągu ostatnich tygodni z ramienia akcji zorganizowano Świąteczną Wioskę Vikołaja dla dzieci ze świetlic środowiskowych w Białymstoku czy akcję czytania dla seniorów z lokalnych domów opieki.

Złap balans z Kuchnią Vikinga i miej czas na dosłownie wszystko!

Chęć do gotowania to jedno, ale umiejętne łączenie tego z szeregiem inicjatyw społecznych to duże wyzwanie. Odbiorcy śledzący media społecznościowe Kuchni Vikinga wiedzą jedno – Vikingowie mają do zaoferowania naprawdę wiele. Już teraz każdy mieszkaniec Bydgoszczy może na swojej drodze spotkać reklamy wielkiego formatu i spoty radiowe, które zachęcają do spróbowania oferty cateringu. Firma jest również otwarta na klienta ‘z ulicy’.

W trosce o budowanie takich relacji równolegle otwierają się kolejne punkty stacjonarne Viking Point (obecnie 18 z nich funkcjonuje w różnych częściach Polski). Lokale otwarte są od godzin porannych, przez 6 dni w tygodniu, dzięki czemu stanowią doskonałą alternatywę dla osób, które chcą zaopatrzyć się w wybrane dania cateringowe od ręki.

W ofercie Viking Point znaleźć można śniadania, II śniadania, obiady, kolacje i niskokaloryczne desery, które można spożywać bez wyrzutów sumienia. Na miejscu można również napić się świeżo wyciskanego soku i pobudzającej kawy. Sklep jest zaopatrzony także w suplementy diety i inne dodatki dla osób aktywnych fizycznie.Kuchnia Vikinga to catering dietetyczny, który jest częścią życia naszego klienta. Chcemy mieć punkt stacjonarny w każdym mieście w naszym kraju. Dlaczego? Po to, by Klient wiedział, że jestesmy tuż obok niego. Może zajść do nas porozmawiać, poradzić się, czy też spróbować naszego jedzenia. Zależy nam, żeby nie tylko wiedział jak smakuje nasze jedzenie, ale znał też sprzedawcę w punkcie stacjonarnym, który zawsze służy pomocąmówi właściciel Kuchni Vikinga Łukasz Dawidziuk.

W promocję Kuchni Vikinga na terenie całego kraju angażują się sportowcy, aktorzy i twórcy internetowi. Wszystko jest robione po to, by jak najwięcej osób dowiedziało się o idei cateringu dietetycznego, która może być również atrakcyjną opcją dla mieszkańców Bydgoszczy pragnących utrzymać zdrową dietę, ale nie mających czasu lub umiejętności gotowania w zgodzie z zasadami zdrowego żywienia. Mówiąc wprost – z Kuchnią Vikinga można złapać balans!

Zainteresował Was ten artykuł? Koniecznie sprawdźcie media społecznościowe Kuchni Vikinga.

Facebook: https://www.facebook.com/Kuchniavikinga
Instagram: https://www.instagram.com/kuchniavikinga

 

 

Kamila Ćwikła