Bydgoszcz
23C
Słonecznie
59% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 24 • L 22
28C
Nd
26C
Pon
23C
Wt
24C
Sr
24C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesZmiany w Focusie. Szykuje się przebudowa lokalu znanej sieci
Focus Bydgoszcz
21.01.2019 | 14:42

Zmiany w Focusie. Szykuje się przebudowa lokalu znanej sieci

Na zdjęciu: Centrum Handlowe Focus powstało w miejscu budynków Bydgoskich Zakładów Mięsnych.

Fot. SF

Zmiany w centrum handlowym Focus. Kolejny lokal zostanie wyremontowany.

W istniejącym od 2008 roku centrum handlowym przy ulicy Jagiellońskiej 39-47 trwa obecnie przebudowa sklepu sieci Reserved. Szykują się jednak kolejne zmiany – sieć EMPiK zamierza przebudować swój lokal, znajdujący się na parterze centrum, tuż przy wejściu od ulicy Jagiellońskiej. Firma złożyła wniosek o pozwolenie na budowę, który jest w trakcie rozpatrywania.

Przebudowa salonu Empik w CH w Bydgoszczy planowana jest II kwartał bieżącego roku. Remont potrwa od 3 do 3,5 miesiąca. Na czas trwania tzw. refitu przeniesiemy się do niewielkiego lokalu tymczasowego o powierzchni 175 mkw. z podstawową ofertą Empiku – informuje MetropoliaBydgoska.PL Monika Marianowicz, rzecznik prasowy EMPiK.

Jak przekazuje rzecznik, lokal w Focusie po przebudowie będzie spełniał standardy flagowego konceptu Future Store. W ramach remontu zostanie przeprowadzona zmiana architektury salonu. Lokal będzie wyposażony w interaktywne urządzenia multimedialne, które funkcjonują jak personalny doradca każdego klienta. Każdy z salonów przebudowywanych według konceptu Future Store przechodzi też zmiany asortymentowe, a ich pracownicy zostaną dodatkowo przeszkoleni.


Powiązane treści