Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 6km/h ENE
H 5 • L 3
11C
Sob
9C
Nd
9C
Pon
7C
Wt
7C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesZmiany w Focusie. Szykuje się przebudowa lokalu znanej sieci
Centrum Handlowe Focus Bydgoszcz_ SF
21.01.2019 | 14:42

Zmiany w Focusie. Szykuje się przebudowa lokalu znanej sieci

Na zdjęciu: Centrum Handlowe Focus powstało w miejscu budynków Bydgoskich Zakładów Mięsnych.

Fot. SF

Zmiany w centrum handlowym Focus. Kolejny lokal zostanie wyremontowany.

W istniejącym od 2008 roku centrum handlowym przy ulicy Jagiellońskiej 39-47 trwa obecnie przebudowa sklepu sieci Reserved. Szykują się jednak kolejne zmiany – sieć EMPiK zamierza przebudować swój lokal, znajdujący się na parterze centrum, tuż przy wejściu od ulicy Jagiellońskiej. Firma złożyła wniosek o pozwolenie na budowę, który jest w trakcie rozpatrywania.

Przebudowa salonu Empik w CH w Bydgoszczy planowana jest II kwartał bieżącego roku. Remont potrwa od 3 do 3,5 miesiąca. Na czas trwania tzw. refitu przeniesiemy się do niewielkiego lokalu tymczasowego o powierzchni 175 mkw. z podstawową ofertą Empiku – informuje MetropoliaBydgoska.PL Monika Marianowicz, rzecznik prasowy EMPiK.

Jak przekazuje rzecznik, lokal w Focusie po przebudowie będzie spełniał standardy flagowego konceptu Future Store. W ramach remontu zostanie przeprowadzona zmiana architektury salonu. Lokal będzie wyposażony w interaktywne urządzenia multimedialne, które funkcjonują jak personalny doradca każdego klienta. Każdy z salonów przebudowywanych według konceptu Future Store przechodzi też zmiany asortymentowe, a ich pracownicy zostaną dodatkowo przeszkoleni.


Powiązane treści