Bydgoszcz
2C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 3 • L 1
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIZmiany w komendach policji w regionie. Są nowi komendanci i zastępcy
policja bydgoszcz
20.04.2020 | 19:48

Zmiany w komendach policji w regionie. Są nowi komendanci i zastępcy

Zmiany w komendach obowiązują od poniedziałku, 20 kwietnia.

Na zdjęciu: W kilku komendach policji doszło w poniedziałek do zmian komendantów i zastępców.

Fot. KWP Bydgoszcz / archiwum

Zmiany na stanowiskach szefów czterech komend policji w województwie kujawsko-pomorskim. W kolejnych czterech są nowi zastępcy komendantów.

O zmianach na stanowiskach komendantów zadecydował p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Piotr Leciejewski. W poniedziałek (20 kwietnia) zmienili się komendanci we Włocławku, Grudziądzu, Świeciu i Chełmnie.

– Doświadczenie, podejście do służby i chęć rozwoju zawodowego – jestem przekonany, że wpłynie wyłącznie pozytywnie na podejmowane przez Państwa decyzje. Życzę „policyjnego szczęścia” i dużo satysfakcji ze służby w nowych jednostkach – powiedział insp. Piotr Leciejewski, p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy. Podczas porannej wideokonferencji, oficerowie policji zameldowali Komendantowi Wojewódzkiemu Policji objęcie stanowiska w wyznaczonych jednostkach.

Komendantem Miejskim Policji we Włocławku został mł. insp. Maciej Sadowski, zaś jego zastępcami zostali podinsp. Jarosław Stocki i podinsp. Anna Kochowicz. Szefem komendy policji w Grudziądzu jest insp. Marcin Zaleśkiewicz, w Chełmnie – insp. Robert Olszewski, a w Świeciu – mł. insp. Tomasz Lubiejewski.

Jednocześnie doszło do zmian zastępców w trzech innych komendach policji. W Bydgoszczy, na stanowisko pierwszego zastępcy Komendanta Miejskiego Policji powołany został nadkom. Jarosław Zdunek. Pierwszym zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie jest od 20 kwietnia podinsp. Krzysztof Rakowski, a w Sępólnie Krajeńskim – podinsp. Lech Zajączkowski.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści