Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zmiany w ruchu na przebudowywanej Smukalskiej. Linia 54 jeździ inną trasą

Dodano: 09.06.2022 | 10:04

Na zdjęciu: Z uwagi na przebudowę pętli autobusowej Piaski, linia nr 54 zmieni swoją trasę.

Fot. ZDMiKP

Od dziś (9 czerwca), w związku z trwającą przebudową ulicy Smukalskiej wprowadzono zmiany w organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania Smukalskiej z Drzycimską. Autobusy linii nr 54 pojadą trasą czasowo zmienioną.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, w związku z kolejnym etapem przebudowy ulicy Smukalskiej zamknięta zostanie pętla autobusowa na ulicy Drzycimskiej. – Trasa linii autobusowej nr 54 zostanie zmieniona. Autobusy będą wykonywały objazd ulicami Drzycimską, Niewieścińską i Smętowską. Wprowadzone zostaną tymczasowe przystanki autobusowe na ulicach Drzycimskiej i Smukalskiej – przekazują drogowcy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: Przebudowa Smukalskiej na półmetku. Ulica ma być przejezdna jeszcze w tym roku

Na ulicy Drzycimskiej, z uwagi na budowę pętli autobusowej, na odcinku kilkunastu metrów wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy pozwalający na wjazd pojazdom z ulicy Smukalskiej. – Wyjazd dla pojazdów mieszkańców osiedla, poprowadzony zostanie zgodnie z trasą objazdu linii 54, czyli ulicami Drzycimską, Niewieścińską i Smętowską – dodaje ZDMiKP. Powyższe zmiany będą obowiązywały do połowy wakacji.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments