Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zmiany w transmisjach żużlowych CANAL+. Co z meczami ABRAMCZYK Polonii?

Dodano: 18.03.2024 | 17:52

Na zdjęciu: Żużlowcy ABRAMCZYK Polonii Bydgoszcz przygotowują się do nowego sezonu.

Fot. Szymon Fiałkowski

CANAL+ poinformował o planowanych zmianach w transmisjach żużlowych. Niedzielne spotkania PGE Ekstraligi będą pokazywane na innym kanale niż dotychczas.

Wprowadzone zmiany dotyczą żużla, tenisa oraz piłki nożnej. Kibiców ABRAMCZYK Polonii najbardziej interesuje część komunikatu dotycząca czarnego sportu. Od 14 kwietnia, a więc od rozpoczęcia nowego sezonu PGE Ekstraligi, niedzielne mecze najwyższej klasy rozgrywkowej będą pokazywane w CANAL+ Sport, a nie jak dotychczas – w CANAL+ SPORT 5. Piątkowe mecze pozostają w Eleven Sports.

@metropoliabydgoska.pl W piątek i sobotę odbyły się pierwsze treningi na torze przy ul. Sportowej. W przyszłym tygodniu żużla będzie już zdecydowanie więcej! #bydgoszcz #metropoliabydgoskapl #metropoliabydgoska #poloniabydgoszcz #zuzel #zuzlowcy #abramczykpoloniabydgoszcz ♬ Highway to Hell – AC/DC

Dla wielu kibiców oglądających zmagania w najwyższej klasie rozgrywkowej to istotna zmiana, gdyż CANAL+ SPORT 5, dawniej nSport+, nie jest kanałem premium i był dostępny w wielu pakietach nie wymagających kupowania całego pakietu CANAL+. Osoby, które korzystały z takiego rozwiązania, będą teraz musiały nabyć pełny pakiet CANAL+.

– Zmiany podyktowane są chęcią optymalizacji czasu antenowego z uwagi na dużą liczbę wydarzeń na żywo – czytamy w komunikacie. Piątkowe spotkania PGE Ekstraligi w sezonie 2024 bez zmian dostępne będą w Eleven Sports.

Co z meczami ABRAMCZYK Polonii?

Co istotne dla kibiców ABRAMCZYK Polonii, transmisje z Metalkas 2. Ekstraligi, podobnie jak z Krajowej Ligi Żużlowej oraz innych turniejów, pozostają na antenie CANAL+ SPORT5. Także w poniedziałek poinformowano, że dwa pierwsze mecze bydgoskiej drużyny (14 kwietnia z Ostrowem i 21 kwietnia z Krosnem) zaplanowano na godz. 14:00 i będą transmitowane w CANAL+ SPORT5.

Zmiany dotyczą także innych dyscyplin. Na przykład mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy dostępne będą przede wszystkim w CANAL+ SPORT3, ale pierwsze piątkowe oraz poniedziałkowe spotkanie transmitowane będą w CANAL+ SPORT5. Do dawnego nSport+ trafią też poniedziałkowy magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH oraz o wybrane mecze LaLiga EA SPORTS i Ligue 1 Uber Eats.

 Krzysztof Buczkowski o przygotowaniach do sezonu:

XXXV Kryterium Asów. Zmiana daty pierwszej imprezy sezonu 2024 w Bydgoszczy

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments