Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Znamy datę otwarcia nowego Aldi w Bydgoszczy!

Dodano: 06.12.2023 | 13:28

Na zdjęciu: Nowy sklep sieci Aldi powstał u zbiegu ulic Jaskółczej oraz Żwirki i Wigury.

Fot. Szymon Fiałkowski

Znamy już datę otwarcia nowego sklepu Aldi w Bydgoszczy. W markecie na Górzyskowie będzie można zrobić zakupy jeszcze w tym roku!

Budowa marketu rozpoczęła się w kwietniu na działce u zbiegu ulic Żwirki i Wigury oraz Jaskółczej – na przeciwko stacji benzynowej MOL (dawniej Lotos). Data otwarcia sklepu budziła ostatnia duże zainteresowanie. Mieszkańcy Bydgoszczy widząc postęp prac szukali w internecie informacji, kiedy będą mogli zrobić tam zakupy. Niedawno skontaktowaliśmy się z siecią, aby spytać o plany na najbliższe tygodnie. Dziś otrzymaliśmy informację o dacie otwarcia sklepu.

Market Aldi u zbiegu Jaskółczej i Żwirki i Wigury w Bydgoszczy zostanie otwarty 20 grudnia. – Na pewno na dzień otwarcia będą zaplanowane liczne promocje i atrakcje dla mieszkańców. Następnie w każdym tygodniu klienci znajdą około sto produktów w cenach promocyjnych oraz różne akcje tematyczne – mówi Luiza Urbańska, PR & Communication Specialist ALDI Sp. z o.o.

Nowy Aldi w Bydgoszczy – siódmy w mieście

Sieć ALDI podkreśla, że promocje zawsze są dostępne od pierwszej sztuki, dzięki czemu klienci nie muszą kupować w naszych sklepach wielopaków, licząc na niższą cenę. W sklepach ALDI obowiązują„Ciche Godziny”, w czasie których wyłączana jest muzyka, a osoby w spektrum autyzmu mogą skorzystać z pierwszeństwa w kolejce w specjalnie oznaczonych kasach. Nie inaczej będzie w sklepie przy ul. Jaskółczej, gdzie „Ciche Godziny” będą obowiązywać we wtorki w godz. 8:00 – 10:00 oraz w soboty od 18:00 do 20:00.

Na potrzeby nowej lokalizacji sieć zatrudnia zazwyczaj kilkanaście osób. Aldi  zakończy 2023 rok z liczbą ponad 300 sklepów w Polsce, a do 2028 roku chce ich mieć aż 650. W Bydgoszczy działa obecnie w Zielonych Arkadach, przy ul. Bohaterów Kragujewca, Skłodowskiej Curie, Pelplińskiej, Gdańskiej i Andersena. Będzie to więc pierwszy sklep sieci w tej części miasta.

Budowa na Żwirki i Wigury

W okolicach trwa jeszcze przebudowa układu drogowego. W bliskim sąsiedztwie powstaje także Osiedle Podniebne Ogrody. Dotychczas oddano do użytku sześć bloków. Trwa budowa kolejnych – obecnie prace trwają w bliskim sąsiedztwie Aldiego.

W pobliżu nowego Aldiego znajduje się też inny market – Biedronka przy ul. Żwirki i Wigury, przy skrzyżowaniu ze Strzelecką. Do najbliższego Lidla przy ul. Inowrocławskiej też jest blisko – około 800 metrów.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sebastian
Sebastian
6 miesięcy temu

Czyli korki na tej ulicy tylko się wzmogą

Marcin
Marcin
6 miesięcy temu

Czyli trzeba złożyć skargę na szczeblu wojewódzkim na prezydenta miasta, na inowroclawskiej tak śmierdzi spalinami że nie da się oddychać, droga dziurawa,halas przekroczony a on pozwala na budowę kolejnego sklepu, no i jeszcze kilka nowych bloków .

Adam
Adam
5 miesięcy temu

„ na przeciwko ” kolejny dziennikarzyna analfabeta