Bydgoszcz
5C
Słonecznie
56% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 5 • L 5
2C
Nd
2C
Pon
-0C
Wt
-1C
Sr
-3C
Czw
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaZnamy nazwiska wszystkich kandydatów do rady miasta. Zobacz, kto startuje na twoim osiedlu [LISTY]
rada miasta, sesja, radni - st
18.09.2018 | 13:14

Znamy nazwiska wszystkich kandydatów do rady miasta. Zobacz, kto startuje na twoim osiedlu [LISTY]

Na zdjęciu: Do zdobycia jest 31 mandatów.

Fot. archiwum

W poniedziałek, 17 września minął termin na rejestrowanie list kandydatów do Rady Miasta Bydgoszczy. Poniżej prezentujemy nazwiska wszystkich zgłoszonych osób.

Jeszcze więcej na temat wyborów przeczytasz w naszym serwisie: Wybory 2018 Bydgoszcz

Okręg nr 1 (Czyżkówko, Flisy, Miedzyń-Prądy, Okole,  Osowa Góra, Piaski, Smukała-Opławiec-Janowo, Wilczak-Jary):

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Agnieszka Bąk (34)
2. Robert Langowski (44)
3. Wojciech Bulanda (29)
4. Mirela Kosiorek (62)
5. Waldemar Kulpa (45)
6. Wojciech Juchniak (38)
7. Paulina Jankowska (27)

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
1. Marek Jeleniewski (61)
2. Michał Moczadło (42)
3. Mirosława  Lewandowska (56)
4. Wojciech Przesławski (69)
5. Ewa Markowska (58)
6. Kamila Zielińska (21)
7. Patrycja Trojanowska (24)

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Szymon Róg (31)
2. Stefan Pastuszewski (69)
3. Andrzej Kaczmarek (70)
4. Mirosława Chmielewicz  (52)
5. Sylwia Piotrowska  (39)
6. Maria Krajewska (31)
7. Bogdan Dzakanowski (55)

Komitet Wyborczy Wyborców Czas Bydgoszczy CB2018.PL
1. Ewa Dopierała (48)
2. Andrzej Bogusławski (55)
3. Michał Grossmann (42)
4. Rafał  Kortas (26)
5. Hanna Kowalewska (60)
6. Kamila Nawrocka (30)
7. Bartłomiej Pietrzak (27)

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15
1. Adam Goździewski (37)
2. Radosław Ginther (39)
3. Natalia  Popławska (22)
4. Irena Świcińska  (69)
5. Justyna Jaruzel (34)
6. Maria Kwiatkowska (77)
7. Dawid Dudek (37)

Okręg nr 2 (Bartodzieje, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek, Brdyujście, Leśne)

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Joanna Czerska-Thomas (43)
2. Jakub Mikołajczak (40)
3. Piotr Malich (22)
4. Marta Korsak (36)
5. Katarzyna Zalewska (57)
6. Tomasz Lewandowski (32)
7. Paweł Górny (39)

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
1. Ireneusz Nitkiewicz (38)
2. Zbigniew Welenc (67)
3. Izabela Nowicka  (46)
4. Monika Bujak (28)
5. Ryszard Bieńkowski (86)
6. Marek Sobczak (61)
7. Anna Niewiadomska (23)

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Krystian Frelichowski (54)
2. Stanisław Grodzicki (53)
3. Robert Szatkowski (41)
4. Daria Świerblewska (30)
5. Barbara Wojciechowska (68)
6. Anna Plewa (25)
7. Roman Boczkowski (59)

Komitet Wyborczy Wyborców Czas Bydgoszczy CB2018.PL
1. Leszek Jagielski (54)
2. Katarzyna Fojuth (45)
3. Grzegorz Ciechanowski (33)
4. Marcin Cymbaluk (33)
5. Patrycja Jendrzejewska (29)
6. Teresa Szczupacka (74)
7. Rafał Poreda (36)

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15
1. Marta Żalińska (33)
2. Sebastian Lubrandt (22)
3. Aleksandra Link (27)
4. Katarzyna Pałuczak (35)
5. Rafał  Musolf (39)
6. Krzysztof Jaruzel (64)
7. Anna Malendowicz  (28)

Okręg 3 (Nowy Fordon, Tatrzańskie, Tereny Nadwiślańskie, Stary Fordon)

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Lech Zagłoba Zygler (68)
2. Katarzyna Zwierzchowska (54)
3. Sławomir Ginter (61)
4. Julita Szóstek (46)
5. Izabela Grochowska (49)
6. Justyna Polasik (39)
7. Radosław Marciniak (26)
8. Jacek Majewski (51)

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
1. Kazimierz Drozd (65)
2. Andrzej Cieślik (50)
3. Elżbieta Kamińska-Zielińska (44)
4. Aba Toure (59)
5. Monika Wojtasińska (29)
6. Halina Renz (63)
7. Damian Szymkowiak (19)
8. Natalia Kisiel (25)

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Bernadeta Michałek (48)
2. Andrzej Młyński (67)
3. Tadeusz Kondrusiewicz (60)
4. Marek Grzybowski (58)
5. Anna Kulesza (45)
6. Marek Pedziński (32)
7. Małgorzata Szymańska (60)
8. Wojciech Bartoszek (43)

Komitet Wyborczy Wyborców Czas Bydgoszczy CB2018.PL
1. Adam Bujny (45)
2. Roksana Andrzejewska (24)
3. Emilia Adamowicz (26)
4. Rafał Bagrowski (25)
5. Krzysztof Borowicz (27)
6. Jarosław  Rychlicki (30)
7. Sonia Siuchnińska (28)
8.Tomasz Żakowicz (32)

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15
1. Krzysztof Drozdowski (33)
2. Luiza Kubacka (44)
3. Krzysztof Ćwikliński (30)
4. Maciej Jaczyński (35)
5. Iwona Świcińska (41)
6. Anna Piotrowska (19)
7. Marcin Śmigielski (33)
8. Przemysław Smarz (39)

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Bydgosko-Fordońskie Aleksandra Wesołowskiego
1. Aleksander Wesołowski (28)
2. Ryszard Częstochowski (61)
3. Paulina Ihnatowicz (27)
4.  Andrzej Łoziński (65)
5. Iwona Wesołowska (68)

Okręg 4 (Błonie, Górzyskowo,  Szwederowo):

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Elżbieta Rusielewicz (63)
2. Janusz Czwojda (63)
3. Izabela Nowak (36)
4. Hanna Parucka (60)
5. Agata Szczygielska-Jakubowska (48)
6. Robert Kufel (29)
7. Piotr Sieńko (24)

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
1. Tomasz Puławski (37)
2. Grażyna Rzęska (49)
3. Piotr Bojar (39)
4. Krzysztof Kobiera (65)
5. Janina Głogowska (68)
6. Lilianna Miszczyk (53)
7. Anna Bogdanowicz (26)

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Paweł Bokiej (31)
2. Mirosław Piesak  (60)
3. Jan Gaul (63)
4. Hanna Marchlik (70)
5. Teresa Pastuszewska (69)
6. Agnieszka  Laska (30)
7.  Arkadiusz Rudecki (47)

Komitet Wyborczy Wyborców Czas Bydgoszczy CB2018.PL
1. Seweryn Stadnicki (31)
2. Marek Grabowicz (50)
3. Beata Płaczkiewicz (49)
4. Anna Adamska (28)
5. Krzysztof Jauer (69)
6. Dorota Szwagrzyk (47)
7. Tomasz Szymankowski  (46)

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15
1. Maciej Borkowski (61)
2. Klaudia Śmigielska (28)
3. Emilia Sobaczyńska (23)
4. Damazy Wiśniewski (63)
5. Sylwia Burawska (42)
6. Grażyna Smarz (37)
7. Bartłomiej Jaruzel (29)

Okręg 5 (Bocianowo- Śródmieście-Stare Miasto, Glinki-Rupienica, Jachcice, Wzgórze  Wolności): 

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Monia Matowska (31)
2. Szymon Wiłnicki (32)
3. Krzysztof Poszywak (44)
4. Paulina Popa (30)
5. Janusz Górny (44)
6. Maria Zwolak (53)
7. Marek Kolanowski (55)

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
1. Zdzisław Tylicki (69)
2. Adam Nowak (46)
3. Patryk  Gulcz (36)
4. Teresa Nawrocka (69)
5. Monika  Drapińska (43)
6. Magdalena Marcinkowska (30)
7. Wiktor Michalski (36)

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Jarosław Wenderlich (35)
2. Sławomir  Młodzikowski (42)
3. Marcin Lewandowski  (37)
4. Marta Wierzbiańska (24)
5. Anna Kowalska-Szczepańska (49)
6. Lidia Wegner (53)
7. Dariusz Rega (52)

Komitet Wyborczy Wyborców Czas Bydgoszczy CB2018.PL
1. Damian Gastoł (27)
2. Regina Tomaszewska (57)
3. Tadeusz Bosman–Krzyżanowski (48)
4. Marek Jankowski (58)
5. Krystyna Klatecka (68)
6. Ewa Rodewald (51)
7. Olaf Szala (32)

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15
1. Karol Musolf (75)
2. Karolina Drozdowska (31)
3. Marcin Smoliński (35)
4. Beata Jaruzel  (50)
5. Mikołaj  Gembiak (18)
6. Marta Tarczyńska (33)

Okręg 6 (Kapuściska, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś, Wyżyny, Zimne Wody-Czersko Polskie)

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Maciej Świątkowski (68)
2. Maciej Wojtczak  (39)
3. Bernadeta Różańska-Majchrzak (68)
4. Mateusz Zwolak (30)
5. Szymon Kajak (23)
6. Daria Sobocińska (20)
7. Grażyna Lewandowska  (70)

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
1. Anna Mackiewicz (55)
2. Andrzej Man (50)
3. Sebastian Grochowalski (36)
4. Robert Gabinecki (50)
5. Monika Bielińska (41)
6. Aurelia Ratajczak (36)
7. Magdalena Wawrzyniak (38)

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Grażyna Szabelska  (50)
2. Danuta Kamińska (61)
3. Jerzy Mickuś  (58)
4. Krzysztof Lipiński (56)
5. Maria Trela (65)
6. Jędrzej Gralik (26)
7. Grażyna Ciemniak (70)

Komitet Wyborczy Wyborców Czas Bydgoszczy CB2018.PL
1. Stanisław Mrówka (65)
2. Violetta Spruta (48)
3. Dariusz Erdman (45)
4. Maciej Lenc (26)
5. Dariusz Liss (47)
6. Anna Nowowiejska (45)
7. Justyna Rusowicz (44)

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15
1. Sebastian Grysiak (36)
2. Maciej Gierak (44)
3.  Agnieszka Szmel (32)
4. Magdalena Saszynowska (31)
5. Patryk Jaruzel (24)
6. Anna Żurawska (22)
7. Krzysztof Padoł (28)

 

Powiązane treści