Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Znani pomogą zwierzętom ze schroniska. W niedzielę aukcja w Bydgoszczy

Dodano: 02.12.2023 | 17:43

Na zdjęciu: Zwierzęta ze schroniska otrzymają pomoc podczas aukcji.

Fot. nadesłane

W niedzielę już po raz kolejny odbędzie się aukcja „Znani, bezimiennym zwierzętom”. Dochód zostanie przeznaczony na zaspokojenie potrzeb zwierząt przebywających w bydgoskim schronisku.

W czasie aukcji licytowane będą dary przekazane na aukcję. Organizatorzy są bardzo zadowoleni z ich liczby. – Po raz kolejny okazało się, że nie brakuje ofiarodawców. Licytowane będą m.in. przedmioty od znanych osób i firm – obrazy, porcelana, antyki, książki, pamiątki, bilety do obiektów kulturalnych oraz vouchery – mówi Daria Pilewska, koordynatorska OTOZ Animals, Oddziału Kujawsko-Pomorskiego.

Akcja odbędzie się pod patronatem prezydenta Bydgoszczy. Rafał Bruski przekazał na aukcję piórko oraz voucher na sesję zdjęciową dla pupila.

Uczestnikami aukcji mogą być osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, ale mogące we własnym imieniu nabywać prawa i zaciągać zobowiązania. Pieniądze uzyskane z licytacji w całości przekazane zostaną na potrzeby zwierząt.

Wydarzenie zostanie zorganizowane w restauracji Sowa przy ul. Mostowej.  Początek o godz. 17:00. Z przedmiotami przekazanymi na aukcję można zapoznać się na wydarzeniu na Facebooku.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments