Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Znany klub kończy działalność. Soda 2.0 już po ostatniej imprezie

Dodano: 05.08.2019 | 12:12

Na zdjęciu: Klub Soda 2.0 znajdował się przy ul. Mostowej 4.

Fot. Eryk Dominiczak

Jeden z najpopularniejszych klubów w centrum Bydgoszczy zakończył działalność. W niedzielę odbyła się ostatnia impreza w Sodzie 2.0.

Tak, to koniec. Soda kończy swój żywot. Więcej orzeźwiać Was nie będziemy – przeczytaliśmy w ubiegłym tygodniu na fanpage’u klubu. Niedziela była ostatnim dniem funkcjonowania jednego z najpopularniejszych miejsc imprez.

Klub funkcjonował przez siedem lat. Najpierw jako Soda, a od sierpnia 2016 – jako Soda 2.0. Co będzie dalej? Właściciele zapowiadają, że kolejne mutacje nie wchodzą w grę. – Nie będzie Sody 3.0. Nie będzie Sody 2.1 ani innych przypisków, dopisków czy mutacji. Po prostu. Idzie nowe – zapowiadają, dodając, że można spodziewać się ich w przyszłości.

Być może wkrótce na klubową mapę Bydgoszczy wróci Pub Jack. Lokal został zamknięty dwa lata temu, gdy powiatowy inspektor nadzoru budowlanego wykrył nieprawidłowości. Od kilku tygodni można jednak zobaczyć, że klub jest sprzątany i odświeżany.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magda
Magda
4 lat temu

No szkoda, spoko był klubik. Chociaż ostatnio coraz częściej do Konecka do Venus Planet jeździmy bo tam zawsze poziom trzymają