Bydgoszcz
11C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 11 • L 10
11C
Sr
10C
Czw
9C
Pt
9C
Sob
8C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZooleszcz Polonia dziękuje kibicom organizacją turnieju o mistrzostwo Bydgoszczy. Krystalizuje się lista startowa
Josh Grajczonek, Kamil Brzozowski - SF
26.09.2019 | 11:35

Zooleszcz Polonia dziękuje kibicom organizacją turnieju o mistrzostwo Bydgoszczy. Krystalizuje się lista startowa

Turniej odbędzie się w niedzielę, 6 października. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 14:30.

Na zdjęciu: Wśród uczestników przyszłotygodniowego turnieju na Sportowej 2 będą liderzy Zooleszcz Polonii w sezonie 2019: Josh Grajczonek i Kamil Brzozowski.

Fot. Szymon Fiałkowski

Siedmiu zawodników potwierdziło już swój udział w turnieju o Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Bydgoszczy, które w przyszłą niedzielę (6 października) odbędą się na Sportowej 2.

Turniej indywidualny ma być formą podziękowania dla kibiców za wsparcie w sezonie 2019, który dla Zooleszcz Polonii zakończył się awansem do Nice I Ligi Żużlowej. Przypomnijmy, że finałowy mecz z Power Duck Iveston PSŻ Poznań (61:29) na Sportowej 2 obejrzało ponad pięć tysięcy kibiców.

W czwartkowe przedpołudnie, organizatorzy podali nazwiska siedmiu pierwszych zawodników, których 6 października zobaczymy na Sportowej 2. W tym gronie jest czwórka zawodników Polonii, która walnie przyczyniła się do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. To kapitan drużyny Kamil Brzozowski, Marcin Jędrzejewski, Australijczyk Josh Grajczonek i Francuz Dimitri Berge. Oprócz nich, do Bydgoszczy przyjadą Australijczyk Brady Kurtz (Fogo Unia Leszno) oraz Rosjanie Wadim Tarasenko (Lokomotiv Daugavpils) i Andrej Kudriaszow (Car Gwarant Start Gniezno). Nazwiska kolejnych zawodników mają zostać ogłoszone na początku przyszłego tygodnia. W tym gronie nie będzie m.in. Bartosza Zmarzlika czy Szymona Woźniaka, których klub – Cash Broker Stal Gorzów – będzie w tym dniu rozgrywać baraż o miejsce w PGE Ekstralidze na sezon 2020 z Ostrovią Ostrów Wielkopolski.

Od poniedziałku, 30 września rusza sprzedaż biletów na ten turniej. Ich ceny będą niższe od tych w decydującej fazie rozgrywek ligowych. Kosztować będą: 50 zł – trybuna główna (miejsca numerowane), 25 zł – sektor A (miejsca numerowane), 20 zł – sektor B (miejsca nienumerowane), 15 zł – ulgowy na sektory A i B (dla emerytów, rencistów i kobiet), 20 zł – Młody Kibic (trybuna główna, dla osób w wieku 7-16 lat, urodzonych w latach 2003-2012), 10 zł – Młody Kibic (sektory A i B, dla osób w wieku 7-16 lat, urodzonych w latach 2003-2012), dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo.

Zawody zostaną rozegrane 6 października. Początek o 14:30, natomiast bramy stadionu dla kibiców zostaną otwarte o 13:00.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści