Zooleszcz Polonia z kolejnym kontraktem! Dołączył nowy młodzieżowiec
Dodano: 15.11.2019 | 14:26Na zdjęciu: Nikodem Bartoch pojechał 6 października w turnieju o Puchar Prezydenta Bydgoszczy.
Fot. Szymon Fiałkowski
Co prawda, żużlowe okienko transferowe zamknęło się punktualnie o północy, ale w ostatnich jego godzinach Zooleszcz Polonia ogłosiła pozyskanie nowego zawodnika.
Rano przedstawialiśmy to, jakim składem żużlowa Polonia będzie rywalizowała w sezonie 2020 w rozgrywkach Nice I Ligi Żużlowej. Jak poinformował nas prezes i właściciel beniaminka zaplecza PGE Ekstraligi, dwuletnią umową z klubem związał się Nikodem Bartoch.
19-letni zawodnik ma wzmocnić formację młodzieżową, z którą w żużlowej Polonii od dłuższego czasu nie działo się najlepiej. W minionym sezonie, Jerzy Kanclerz kilkukrotnie korzystał z usług Mateusza Tondera, który w barwach bydgoskiego klubu jeździł jako gość (na co dzień jest on bowiem zawodnikiem Stelmet Falubazu Zielona Góra).
Dodajmy, że Bartoch to wychowanek Falubazu, a w minionym sezonie jeździł w barwach Polonii Piła. Kibicom na Sportowej zaprezentował się w turnieju o Puchar Prezydenta Bydgoszczy, gdzie w swoim drugim starcie uczestniczył w groźnie wyglądającym upadku.
Jednocześnie, prezes Kanclerz poinformował nas, że w zespole Polonii w cyklu Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów pojedzie młody Wiktor Przyjemski, który w maju skończy 15 lat.
- Wybuch gazu w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Pomieszczenie zostało mocno uszkodzone [ZDJĘCIA] - 6 lutego 2025
- Prezydent wręczył nominacje profesorskie. Wśród wyróżnionych – wykładowca Akademii Muzycznej w Bydgoszczy - 6 lutego 2025
- Napady z nożem w centrum Bydgoszczy. Mieszkaniec Bocianowa aresztowany - 6 lutego 2025