Bydgoszcz
12C
Słonecznie
66% wilgotność
Wiatr: 4km/h SE
H 12 • L 12
22C
Wt
20C
Sr
17C
Czw
15C
Pt
16C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZostań wolontariuszem na największych imprezach sportowych w Bydgoszczy!
06.04.2017 | 13:11

Zostań wolontariuszem na największych imprezach sportowych w Bydgoszczy!

Startuje program Wolontariat Sportowy.

Na zdjęciu: Do programu zapisały się trzy imprezy.

Fot. mat. prasowe

Rusza inicjatywa WolontariatSportowy.org, w ramach której można zaangażować się w organizację wydarzeń triathlonowych, kolarskich i biegowych.

Zgłaszać można się do 1 maja na stronie www.WolontariatSportowy.org Uczestnictwo w projekcie pozwala zdobyć nowe doświadczenia, nawiązać ciekawe znajomości i doskonale się bawić. Wolontariusze mogą nie tylko realizować swoje cele (dobra zabawa, zbieranie punktów za działania społeczne poza szkołą czy studiami), ale także podnosić swoje kompetencje i umiejętności dzięki dodatkowym szkoleniom.

W projekcie Wolontariatu Sportowego biorą udział:
PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego (20-21 maja 2017)
Bydgoszcz Cycling Challenge (28 maja 2017)
Enea Bydgoszcz Triathlon (8-9 lipca 2017

O inicjatywie opowiada Jakub Kubiński, dyrektor sportowy Enea Bydgoszcz Triathlon. – Od trzech lat prowadzimy program wolontariatu, których początek sięga pierwszej edycji zawodów triathlonowych w centrum Bydgoszczy. Jego ideą jest wsparcie zawodów, połączone z szerokim programem szkoleń dla wolontariuszy. Każdy z uczestników wolontariatu otrzymuje bogaty pakiet świadczeń w zamian za pasję i zaangażowanie, które wnosi do organizacji imprezy. W roku 2017 rozszerzamy formułę wolontariatu w ramach trzech imprez pod nazwą WolontariatSportowy.org. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować szerszy program szkoleń, a także lepiej wykorzystać potencjał wolontariuszy i nagradzać tych najbardziej zaangażowanych.

Formularz zgłoszeniowy i informacje o Wolontariacie Sportowym można znaleźć na stronie WolontariatSportowy.org lub na stronach wspieranych przez niego zawodów: www.BydgoszczTriathlon.pl, www.PKOBFB.pl, www.BydgoszczCC.pl


Powiązane treści