Bydgoszcz
12C
Niebo częściowo zachmurzone
74% wilgotność
Wiatr: 4km/h ESE
H 12 • L 10
16C
Sr
13C
Czw
14C
Pt
16C
Sob
16C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONEdukacjaZrób plakat i wygraj laptopa. Dzieci strażnikiem domu
04.11.2020 | 09:31

Zrób plakat i wygraj laptopa. Dzieci strażnikiem domu

Na zdjęciu: Udział w konkursie mogą wziąć dzieci w wieku 6-9 lat z województwa kujawsko-pomorskiego.

Fot. mat. autora

Wykonanie plakatu promującego odpowiedzialne zachowanie w czasie epidemii COVID-19 to zadanie w konkursie plastycznym pt. „Dzieci strażnikiem domu”. Udział w nim mogą wziąć dzieci w wieku 6-9 lat z województwa kujawsko-pomorskiego.

Celem konkursu jest nie tylko propagowanie i szerzenie odpowiedzialnego zachowania w czasie obecnie panującej epidemii, ale również pobudzanie aktywności twórczej oraz kreatywności dzieci z „0” oraz uczniów klas I-III do tworzenia materiałów edukacyjnych i alternatywnej formy twórczego spędzania czasu wolnego.

Plakat należy wykonać w dowolnej technice płaskiej. Praca musi być w formacie A4. Ponadto akceptowane są też prace przygotowane w technice grafiki komputerowej.

Prace konkursowe można przesyłać do 20 listopada 2020 r. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową – sfotografowane lub zeskanowane prace konkursowe należy przesłać na adres mailowy: sosmusic@sosmusic.pl (plik PDF lub JPG o rozdzielczości 300 dpi). W mailu musi być dołączona również karta zgłoszenia oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Pliki te są załączone do regulaminu konkursy, który można pobrać TUTAJ.

Wyniki zostaną ogłoszone do końca listopada 2020 r. Laureatom za zajęcie I, II oraz III miejsca zostaną przyznane nagrody rzeczowe, które zostaną przekazane poprzez wysyłkę pocztową. Główną nagrodą jest laptop, który może pomóc na przykład w nauce i komunikacji podczas zdalnego nauczania.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Filmy i inne formy edukacji dla dzieci w dobie epidemii COVID-19”, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.


Powiązane treści