Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zuchwała kradzież w Bydgoszczy. Wizerunki sprawców publikują kryminalni ze Szwederowa [ZDJĘCIA]

Dodano: 25.02.2021 | 12:57

Na zdjęciu: Wizerunek pary został uchwycony przez kamery monitoringu sklepowego.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z bydgoskiego Szwederowa zwrócili się z apelem do świadków o pomoc w identyfikacji osób, które zostały przedstawione na zdjęciach. – Wszyscy, którzy rozpoznają parę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami – mówią.

Kryminalni ze Szwederowa prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem do konta bankowego przy użyciu karty płatniczej należącej do pokrzywdzonej. Policjanci informują, że do zdarzenia doszło 6 lutego br. – Wówczas sprawcy posłużyli się utraconą kartą bankomatową, dokonując nieautoryzowanych płatności w kilku sklepach na terenie Bydgoszczy – mówi kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę i kobietę lub mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefoniczny pod numerami 47 751-53-32, całodobowo 47 751-52-69 oraz 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II Kr-689/21.

0 0 votes
Article Rating
Zuchwała kradzież w Bydgoszczy. Wizerunki sprawców publikują kryminalni ze Szwederowa [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments