Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Żużlowy SEC w Bydgoszczy. Dla kibiców zaplanowano szereg atrakcji

Dodano: 06.09.2023 | 13:52

Na zdjęciu: Nim rozpocznie się sobotnie ściganie w trzeciej rundzie cyklu Tauron SEC, to organizatorzy przygotowali dla kibiców szereg atrakcji.

Fot. Archiwum

Dwa koncerty, wystawa motocykli i spotkanie z byłym żużlowcem Polonii – to atrakcje w miasteczku kibica, jakie przygotowano przed sobotnim (9 września) trzecim turniejem cyklu Tauron SEC, który odbędzie się w Bydgoszczy.

Bydgoszcz już po raz trzeci będzie gospodarzem rundy Tauron Speedway Euro Championship (Indywidualne Mistrzostwa Europy). W 2020 i 2021 roku na Sportowej 2 wygrywał Duńczyk Leon Madsen.

Sobotnia runda rozpocznie się o 20:00, ale atrakcje dla kibiców zaplanowano już wczesnym popołudniem. Miasteczko kibicowskie zostanie – jak informują organizatorzy – rozstawione obok kas biletowych od ul. Sportowej 2 (za drugim łukiem). Jedną z głównych atrakcji jest zaplanowane na godzinę 15:00 spotkanie kibiców z byłym żużlowcem bydgoskiej Polonii Samem Ermolenką (obecnie ekspertem telewizyjnym). O 14:00 zaplanowano wystawę motocykli żużlowych.

Czas do zawodów umilą także koncerty zespołów Graffiti (16:00) i Any More (18:00) oraz spotkania z podprowadzającymi SEC Girls (16:15, 17:00). Kibice będą mogli także o 17:15 wziąć udział w sesji autografów z uczestnikami cyklu.

 

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments