[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Z Wisły wyłowiono ciało człowieka. „Było w stanie znacznego rozkładu”

Dodano: 23.04.2022 | 20:12

Na zdjęciu: Na miejscu pracowali strażacy i policjanci oraz prokurator, który podjął decyzję o zabezpieczeniu odnalezionego ciała do przeprowadzenia sekcji zwłok.

Fot. Archiwum

Z Wisły wyłowiono w sobotę (23 kwietnia) ciało osoby. – Było ono w stanie znacznego rozkładu – nie ukrywają służby. 

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb tuż po godzinie dziesiątej. Ciało zostało ujawnione w Wiśle przy jej prawym brzegu, na wysokości grudziądzkiej cytadeli. – Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej: z PSP w Grudziądzu i OSP Szynych – mówi bryg. Paweł Korgol z Komendy Miejskiej PSP w Grudziądzu.

Strażacy wyposażeni w łódź zabrali nią policjantów, którzy wykonali czynności w miejscu, gdzie ujawniono ciało. – Było ono w stanie znacznego rozkładu – słyszymy od służb. Na razie nie ustalono tożsamości znalezionej osoby. Rzecznik grudziądzkiej policji asp. sztab. Magdalena Kulpa – Malinowska precyzuje, że na ciało natrafił jeden z wędkarzy. – Zostały przeprowadzone oględziny ciała – dodaje.

W tej sprawie prowadzone będzie śledztwo przez grudziądzką prokuraturę. Pracujący na miejscu zdarzenia prokurator już podjął decyzję o zabezpieczeniu ciała do przeprowadzenia sekcji zwłok.

Z Wisły wyłowiono ciało człowieka. "Było w stanie znacznego rozkładu"
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments