Zdjęcia: Jakub Soboczyński
Dzisiaj wyjątkowy dzień. 1 listopada, mieszkańcy Bydgoszczy tłumnie pojawili się na grobach swoich bliskich.
Najważniejsze miejskie nekropolie przeżywały duże oblężenie. Tak było choćby przy ul. Wiślanej czy Grunwaldzkiej, a darmowe dojazdy w pobliże cmentarzy zapewniała dzisiaj komunikacja miejska, wystarczy wspomnieć, że na trasy wyjechały dodatkowe autobusy.
Tak 1 listopada wyglądał na bydgoskich cmentarzach, zobaczcie to w zdjęciach, jakie wykonał nasz fotoreporter.
- Siatkarze BKS-u zaczną sezon na wyjeździe. Spore zmiany w rozgrywkach PLS 1 Ligi - 22 czerwca 2026
- Nowe auta dla kujawsko-pomorskiej policji. Będą służyły do przewozu osób zatrzymanych - 22 czerwca 2026
- Kolejne medale bydgoskich kajakarzy na Mistrzostwach Polski na torze w Brdyujściu [ZDJĘCIA] - 21 czerwca 2026




















