100 lat II Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy. Spotkali się absolwenci szkoły [ZDJĘCIA]
Zdjęcia:
Stulecie obchodzi II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy.
Główne obchody zaplanowano na sobotę (18 lutego). Rano w bydgoskiej katedrze odbyła się uroczysta msza święta, a tuż po godzinie dziesiątej rozpoczęło się spotkanie absolwentów szkoły.
Po południu dalsza część obchodów, w których zaplanowano uroczystości w Filharmonii Pomorskiej oraz wieczorny bal w City Hotelu.
- Impreza w Poincie. Zobacz ZDJĘCIA z sobotniej zabawy - 21 czerwca 2026
- Weekend w Klubie Kancelaria. Zobacz ZDJĘCIA z imprez - 21 czerwca 2026
- Sobotnia impreza w Kubryku. Mamy ZDJĘCIA - 21 czerwca 2026




































