Bydgoszcz
15C
Słonecznie
41% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 16 • L 14
9C
Czw
6C
Pt
9C
Sob
9C
Nd
10C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoJuż za tydzień PET Expo – największe targi branży zoologicznej w Polsce!
06.09.2019 | 14:13

Już za tydzień PET Expo – największe targi branży zoologicznej w Polsce!

Na zdjęciu: PET Expo potrwa od 13 do 15 września.

Fot. mat. prasowe

Już za tydzień – od 13 do 15 września – w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędą się targi branży zoologicznej PET EXPO.

PET EXPO to kluczowe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane branży zoologicznej. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie czołowi producenci i dystrybutorzy spotkają się z właścicielami sklepów i hurtowni zoologicznych. Dwa pierwsze dni (piątek i sobota) będą przeznaczone wyłącznie dla klientów branżowych, ale już w niedzielę będzie dostępne także dla klientów indywidualnych. Czeka na nich wiele atrakcji!

PET EXPO to idealne miejsce dla wystawców, by porozmawiać z obecnymi i potencjalnymi klientami, zyskać nowych kontrahentów i partnerów biznesowych, wypromować nowe produkty, wzmocnić wizerunek firmy, uzyskać bezpośrednią opinię o marce, poznać ofertę i plany konkurencji, a dzięki tym działaniom zwiększyć obroty firmy. To świetna okazja, by podpisać intratne kontrakty, skorzystać ze specjalnej oferty targowej, spotkać się z osobami decyzyjnymi i najważniejszymi przedstawicielami branży, czy budować relacje z innymi graczami na rynku. W Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym swoją ofertę zaprezentuje ponad stu wystawców z branży zoologicznej. Wśród nich są tak znane firmy, jak Bayer, Dingo czy Zooleszcz.

Miłośnicy zwierząt będą mogli zapoznać się z nowościami rynkowymi, przetestować produkty, zasięgnąć porad u ekspertów, a przede wszystkim spędzić niedzielę z rodziną w międzygatunkowym towarzystwie. Organizatorzy przewidują wiele atrakcji dla mieszkańców miasta. Kluczowym wydarzeniem, jeżeli chodzi o niedzielę, będzie piknik rodzinny. Dochód z biletów zostanie przekazany na pomoc lokalnym organizacjom działającym na rzecz zwierząt. Organizatorzy od razu zaplanowali dwie edycje wydarzenia, mając nadzieję na stałą współpracę.

Warto wiedzieć, że targom PET Expo towarzyszy akcja charytatywna. Jej ideą jest wsparcie 4 ośrodków świadczących pomoc psom i kotom, które zostały wyłonione na podstawie komentarzy na fanpage’u PET EXPO. Są to: Fundacja Cane Corso Rescue Poland, Fundacja Miasto Kotów, Fundacja Ostatnia Przystań oraz Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy. To właśnie na realizacje ich potrzeb zostanie przeznaczony dochód ze sprzedaży biletów wstępu na targi 15 września. a o tym do kogo trafi największa pomoc, zadecydują czytelnicy portalu MetropoliaBydgoska.pl.

– Do każdego z tych miejsc przekażemy dary, które zostaną zakupione zgodnie z listą ich potrzeb. Chcemy, aby te punkty otrzymały dokładnie to, czego potrzebują i mogli wykorzystać to jak najlepiej – wyjaśnia Zbigniew Joniec, organizator targów. Wyniki głosowania pozwolą ustalić procentowy podział tego, jaką pomoc otrzyma dane miejsce.  Głosowanie realizowane jest w formie ankiety dostępnej poniżej. Głosy oddawać można do 15 września 2019 r. do godz. 17:00.

LINK DO ANKIETY

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści