Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 6 • L 3
12C
Sob
14C
Nd
11C
Pon
9C
Wt
12C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesBydgoszcz stolicą branży zoologicznej! Już w ten weekend targi PET EXPO!
11.09.2019 | 14:33

Bydgoszcz stolicą branży zoologicznej! Już w ten weekend targi PET EXPO!

Na zdjęciu:

Fot. mat. prasowe

W najbliższy weekend Bydgoszcz będzie zoologiczną stolicą Polski dzięki PET EXPO! Od 13 do 15 września w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędą się największe w Polsce targi zoologiczne.

PET EXPO odbędą się na prawie 10 000 mkw. powierzchni bydgoskiego centrum wystawienniczego. Podczas trzydniowej imprezy nowości w ofercie zaprezentuje ponad 170 wystawców. Wydarzenie odbędzie się w formule B2B oraz B2C. Dwa pierwsze dni (piątek i sobota) będą przeznaczone wyłącznie dla klientów branżowych, a niedziela dodatkowo dla odwiedzających indywidualnych.

PET EXPO to idealne miejsce, aby zyskać nowych kontrahentów i partnerów biznesowych, zapoznać się z nowościami na rynku, wyrobić sobie bezpośrednią opinię o marce oraz skorzystać z Wielkiego Rabatowania.Jak informują organizatorzy, jest to specjalna akcja sprzedażowa, dedykowana głównie klientom branżowym, jednak część wystawców zdecydowało się utrzymać atrakcyjne ceny również dla odwiedzających targi w niedzielę.

Podczas targów swoją ofertę zaprezentują najwięksi producenci i dystrybutorzy artykułów zoologicznych, tacy jak Hobby, Flexi, John Dog, Alpha Spirit, Vet Expert, Canagan, Gusto, Bosch, Bozita, Alegia, Vitapol, Deli Nature, Witte Molen, Zolux. W Strefie Małych Firm będzie można zapoznać się z pionierską ofertą mniej znanych marek.

Dla tych, którzy pragną rozwijać się w pet biznesie, zorganizowanych zostało wiele wydarzeń, takich jak Akademia Rynku Zoologicznego, konferencja dotycząca komunikacji psów oraz weterynaryjna. Nowością, jaka zostanie zaprezentowana po raz pierwszych w Polsce właśnie na PET EXPO, będzie „Pokazowy sklep”. To szczególne miejsce będące przede wszystkim inspiracją dla właścicieli i menadżerów sklepów do wprowadzania zmian u siebie, ale również pomysł na biznes dla osób pragnąc spróbować swoich sił w branży zoologicznej. W sklepie będzie można zapoznać się z trendami w zarządzaniu i projektowaniu przestrzeni sklepowej. Wyposażenie takiego sklepu można również wygrać w konkursie.

W najbardziej efektywnym zaplanowaniu swojej wizyty na targach pomoże aplikacja targowa. To narzędzie do nawiązywania kontaktów, umawiania spotkań i budowania relacji biznesowych, które wprowadza nowe standardy w komunikacji na linii wystawca – klient branżowy. Targom PET EXPO towarzyszy konkurs DIAMENTY ZOOLOGII – to w nim eksperci wyłonili najbardziej innowacyjne produkty o najwyższej jakości. Będzie się można z nimi zapoznać na stoiskach Wystawców. Wśród ciekawostek znajdą się między innymi: w pełni zautomatyzowane terrarium, chusteczki pielęgnacyjne dla psa i kota czy legowiska wykonane z pianki memory.

Oferta wystawców i wydarzenia towarzyszące targom przygotowane zostały nie tylko z myślą o profesjonalistach. Miłośnicy zwierząt będą mogli przetestować nowości, zasięgnąć porad u ekspertów, skorzystać z targowych promocji, wziąć udział w interesujących wydarzeniach,a przede wszystkim spędzić niedzielę z rodziną wspierając jednocześnie najbardziej potrzebujące zwierzęta. ELITE EXPO, organizator PET EXPO, realizuje ideę Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, dlatego dochód z większości płatnych dodatkowo wydarzeń zostanie przeznaczony na cele charytatywne, a cały dochód ze sprzedaży biletów wstępu wspomoże bezdomne zwierzęta.

Ponadto, MetropoliaBydgoska.PL we współpracy z organizatorami targów PET EXPO prowadzi głosowanie w ramach akcji charytatywnej. Jej ideą jest wsparcie 4 ośrodków świadczących pomoc psom i kotom, które zostały wyłonione na podstawie komentarzy na fanpage’u PET EXPO. Są to: Fundacja Cane Corso Rescue Poland, Fundacja Miasto Kotów, Fundacja Ostatnia Przystań oraz Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy. Czytelnicy naszego portalu zdecydują o tym, do kogo trafi największa pomoc. LINK DO ANKIETY UMIEŚCILIŚMY PONIŻEJ.

Zobacz również:

Pomagaj z PET EXPO. Wybierz, kto otrzyma największe wsparcie na pomoc zwierzętom

Podczas targów odbędą się X Mistrzostwa Polski w Strzyżeniu Psów organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Groomerów. W sobotę i niedzielę do Bydgoszczy przyjedzie kilkuset zawodników z kraju i Europy, którzy zaprezentują swoje umiejętności w 7 kategoriach, takich jak np. spaniele czy pudle na różnych poziomach zaawansowania. Jest to niebywała okazja nie tylko do spotkania branżowego, ale również dla miłośników psów, by podziwiać profesjonalnie ostrzyżone psy. Jak już zadbamy o wygląd naszego psiego przyjaciela, profesjonalni instruktorzy szkolenia psów: Magdalena Żelazowska i Artur Łazarczyk z Ethoplanet zaprezentują nowatorskie metody szkoleniowe Do As I Do wg Claudii Fugazzy, podstawy posłuszeństwa, OBI czy psie sztuczki. Przez całą niedzielę będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji behawiorystów i trenerów.

Ostatniego dnia targów odbędzie się rodzinna gra miejska z psem, która przebiegać będzie przez urokliwy Park w Myślęcinku. Nasza gra miejska poza grywalizacją, aktywnością na świeżym powietrzu i wspólną zabawą z psami ma również charakter edukacyjny. Rozpoczęcie, rozstrzygnięcie gry i wręczenie nagród nastąpi na terenie targów, na które uczestnicy otrzymają darmowe zaproszenia. Jeśli gra miejska z psem, to niewystarczająca aktywność, można przekonać się do nowych form spędzania czasu z psem, czyli Canicrossu podczas wykładu i konsultacji.

Miłośnicy kotów, którzy nie zawsze rozumieją swoje zwierzęta mogą dowiedzieć się więcej podczas wykładu połączonego z promocją najnowszej książki Małgorzaty Biegańskiej-Hendryk: “Stefan – historia (z) przypadku”.Ale czworonogi, to nie tylko psy i koty. Jeśli nie widzieli Państwo jeszcze alpak na żywo będzie do tego okazja w niedzielę. Spotkanie można uwiecznić pamiątkową fotografią.

Branża zoologiczna to również akwarystyka, która w Polsce prezentowana jest na światowym poziomie. Podczas III edycji Polish Aquascaping Contest odwiedzający będą mieli okazję oglądać przy pracy najlepszych akwarystów. Konkurs rozpocznie się pierwszego dnia targów, a w niedzielę nastąpi wręczenie nagród laureatom. Tego samego dnia odbędzie się również pokaz zakładania akwarium wykonany przez Marcina Wnuka z Peha 68. Będzie to także idealny czas do podziwiania podwodnej sztuki aranżacji krajobrazu oraz rozwijania swojego hobby. Dodatkowo, Crazy Coral w różnych zbiornikach przygotuje wystawę akwarystyczną przedstawiającą różnorodność morskich zwierząt i raf koralowych. Bohaterem pierwszej z nich będą różnokolorowe błazenki, gatunek bardzo dobrze znany dzieciom jako Nemo-postać bajkowa. W kolejnym akwarium znajdą się piękne i niebezpieczne Skrzydlice zwane motylami morskimi. Trzecie akwarium będzie kadrem z rafy koralowej. Miłośnicy akwarystyki będą mogli podziwiać również wystawę karpi Koi, zorganizowaną przez firmę Badis.

Program targów PET EXPO

Lokalizacja: Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawiennicze, ul. Gdańska 187, 85-674 Bydgoszcz

Data – 13-15 września 2019 r.
13 września – 10:00-18:00 (wstęp tylko dla klientów branżowych)
14 września – 10:00-18:00 (wstęp tylko dla klientów branżowych)
15 września – 10:00-17:00 (wstęp dla klientów indywidualnych oraz branżowych)

Ceny biletów – 15.09.2019
bilet normalny – 8.00 PLN
bilet ulgowy – 5.00 PLN
bilet rodzinny (2+1, 2+2) – 18.00 PLN
bilet z kartą Dużej Rodziny – 25.00 PLN
dzieci do lat 6 bezpłatnie – 0.00 PLN

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści