Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

20 lat minęło. Sowa świętuje jubileusz lokalu na Mostowej 5

Dodano: 17.05.2023 | 10:39

Na zdjęciu: Cukiernia Sowa zaprasza bydgoszczan na promocje z okazji 20. urodzin lokalu przy Mostowej 5.

Fot. mat. prasowe

Cukiernia Sowa świętuje jubileusz 20-lecia lokalu przy ulicy Mostowej 5. Z tej okazji firma przygotowała promocje dla klientów.

Cukiernia Sowa już od 20 lat gości swoich klientów pod adresem Mostowa 5. – To właśnie w tym miejscu bydgoszczanie mogą wypić kawę z własnej palarni Sowy, zjeść śniadanie, obiad czy kolację. Menu zmieniane jest dwa razy w roku, dzięki temu można w nim znaleźć dania sezonowe na bazie produktów od sprawdzonych dostawców. Codzienne dostępne są świeże wypieki, torty, kostki, serniki, tarty, pączki czy eklery przygotowywane przez bydgoskich cukierników, których można skosztować na miejscu oraz zakupić je na wynos. W ofercie lokalu znajdziemy również lody rzemieślnicze oraz ręcznie robioną galanterię czekoladową – podkreśla sieć.

Poza cukiernią, na Mostowej 5 znajduje się również winiarnia, która powstała 18 lat temu. Tworzą ją dwie sale na 22 i 10 osób. Natomiast w przejściu z cukierni do winiarni mieści się klimatyczne patio w stylu włoskiej uliczki.

– To dla nas bardzo ważny jubileusz! Jesteśmy dumni, że to miejsce od dwóch dekad cieszy się zainteresowaniem mieszkańców i stanowi rozpoznawalny punkt na gastronomicznej mapie miasta. Jako rodzinna firma stawiamy na Bydgoszcz! To właśnie tutaj rozpoczęła się nasza słodka historia i tutaj rozwijamy spółkę, zatrudniając zdolnych cukierników, promując lokalne specjały i korzystając z dobrodziejstw oferowanych przez lokalnych dostawców sezonowych produktów – mówi Dorota Ciabach z Cukierni Sowa.

Jubileusz Cukierni Sowa przy Mostowej 5. Będą promocje i menu sprzed 20 lat

Z okazji dwudziestolecia cukierni przy Mostowej 5, firma skomponowała specjalne menu nawiązujące do tego sprzed 20 lat Na wszystkich odwiedzających czekać będą promocje z deserami, które są w ofercie od dwóch dekad. Od piątku, 19 maja do niedzieli, 21 maja przy zakupie deseru Ferrari, Tartufo lub Malinowe Marzenie, dowolną małą kawę otrzymamy za 1 zł. Ponadto, przy zakupach powyżej 100 zł otrzymamy voucher o wartości 20 zł, który będzie można wykorzystać w lokalu do 18 czerwca 2023 roku.

Cukiernia Sowa przy Mostowej 5 jest czynna przez siedem dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 – 22:00, a w niedziele w godz. 10:00 – 21:00. Urodzinowe promocje i jubileuszowa wkładka dań dostępne są w lokalu w terminie 19-21 maja.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Mostowa bez aut? Ratusz jest za, ale kiedy wprowadzi pomysły w życie?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments