Bydgoszcz
19C
Niebo głównie zachmurzone
48% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 19 • L 18
17C
Nd
18C
Pon
22C
Wt
21C
Sr
21C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznes200 kilogramów owoców od Kolejowych Zakładów Łączności
kzł bydgoszcz
23.03.2020 | 13:13

200 kilogramów owoców od Kolejowych Zakładów Łączności

Na zdjęciu: KZŁ dostarczy do szpitala zakaźnego 200 kilogramów owoców.

Fot. mat. prasowe

Kolejowe Zakłady Łączności pomagają w trudnym czasie. Wsparcie otrzyma Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny im. Tadeusza Browicza w Bydgoszczy.

Firma dostarczy do szpitala zakaźnego 200 kilogramów owoców. Będą to jabłka, pomarańcze, mandarynki oraz gruszki. Owoce trafią do szpitala w tym tygodniu – pierwsze 60 kg szpital otrzyma już w poniedziałek, kolejne sukcesywnie w ciągu tygodnia.

Jesteśmy po rozmowie z personelem szpitala. Wiemy, że owoce to dobry wybór. Wszyscy powinniśmy w tym okresie szczególnie zadbać o swoją odporność, dodatkowe porcje witamin przydadzą się nie tylko pacjentom, ale również pracownikom szpitala. Musimy ich wspierać, przecież to właśnie oni opiekują się nami w tym trudnym czasie. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni – przekonuje Krzysztof Magierowski, prezes Zarządu Kolejowych Zakładów Łączności sp. z o.o.

***

Przypominamy, że decyzją Grupy Enjoy Media, wydawcy portalu MetropoliaBydgoska.PL, wszystkie instytucje i przedsiębiorstwa mogą za darmo publikować na naszych łamach komunikaty związane z funkcjonowaniem w obliczu pandemii koronawirusa. Szczegóły tutaj –>  MetropoliaBydgoska.pl oddaje powierzchnie reklamowe walce z koronawirusem. Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści