[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Śmierć obywatela Ukrainy na Dworcowej. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia

Dodano: 31.01.2022 | 14:00

Na zdjęciu: Do tragedii przy ul. Dworcowej doszło w sobotni poranek. Okoliczności zdarzenia ustalają śledczy.

Fot. Stanisław Gazda / zdjęcie ilustracyjne

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 49-letniego obywatela Ukrainy, który wypadł z okna mieszkania na trzecim piętrze przy ul. Dworcowej w Bydgoszczy.

Do tragedii doszło w sobotni (29 stycznia) poranek, a służby zawiadomione zostały około godziny 7:00 rano. Na miejscu zdarzenia czynności prowadzone były przez policjantów, a wszystkie działania nadzorowane były przez prokuratora.

Śledczy ujawniają, że już została zlecona sekcja zwłok 49-latka, która zostanie przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej. – Sprawa jest prowadzona wstępnie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci – mówi w rozmowie z MetropoliaBydgoska.PL szef Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Północ Dariusz Bebyn. Jeszcze w sobotę, asp. sztab. Piotr Duziak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy informował, że do wyjaśnienia sprawy miały zostać zatrzymane dwie osoby. Prokurator Bebyn przekazuje nam, że na tym etapie postępowania nikomu nie postawiono zarzutów w związku ze śmiercią 49-latka.

Ze wstępnych informacji, jakie uzyskaliśmy w prokuraturze wynika, że w pomieszczeniu wcześniej miał być spożywany alkohol. – Cały czas gromadzony jest materiał dowodowy w sprawie – słyszymy od śledczych.

Śmierć obywatela Ukrainy na Dworcowej. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Yulia
Yulia
5 miesięcy temu

„nieumyślnego”… Nieumyślna pomoc w wypadnięciu z okna?

Anastasiia
Anastasiia
4 miesięcy temu

Czy jest jeszcze jakaś informacją po tej sprawie?