4-miesięczna dziewczynka w szpitalu. Miała zostać uderzona przez drugie dziecko
Dodano: 29.10.2016 | 21:46Na zdjęciu: Dziecko w piątek trafiło do szpitala.
Fot. Dawid Skalec / wikipedia (wolna licencja)
4-miesięczne niemowlę trafiło do jednego z bydgoskich szpitali. Jak wynika z relacji rodziców, zostało uderzone przez ich drugie dziecko.
Dziewczynka w piątek trafiła do szpitala w poważnym stanie. Jak informuje radio PiK, według rodziców niemowlęcia, zostało ono w czwartek uderzone butelką przez ich dwuletnie dziecko. Rodzice zawiadomili pogotowie w piątek, po tym jak dziecko nie jadło i nie piło.
Sprawę bada policja. Został już powołany biegły z zakresu medycyny sądowej, który ma zweryfikować relację rodziców.






![Lider kujawsko-pomorskiej KO leczył syna bez kolejki? Tomasz Lenz odpowiada [AKTUALIZACJA] Tomasz Lenz](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2021/03/Tomasz-Lenz-SF-1.jpg)



