[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

60-latek umówił się z 28-latką na seks. Został oszukany

Dodano: 23.07.2021 | 10:14

Na zdjęciu: Policja/zdj. ilustracyjne

Fot. Szymon Fiałkowski

60–latek na jeden z portali erotycznych umówił się z kobietą na usługę. Mężczyzna wpadł na pomysł, że poprzez dostawę zamówi taksówką alkohol i inne przedmioty. Kiedy wrócił z zamówieniem, 28-latka zniknęła. I to wraz z pieniędzmi w kwocie powyżej tysiąca złotych i… kapeluszem. Kryminalni ustalili kobietę i odzyskali utracone mienie. Teraz warszawiance może grozić do 5 lat więzienia.

Na początku lipca policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście przyjęli zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy od 60-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego. Z opisu zgłaszającego wynikało, że 6 lipca, około godz. 19:00 będąc przejazdem w Toruniu wszedł na jeden z portali erotycznych i umówił się z kobietą na usługę.
Mężczyzna będąc w mieszkaniu wynajętym przez kobietę przy ul. Gałczyńskiego wpadł na pomysł, że zamówi jeszcze przez dostawę taksówką alkohol i inne przedmioty. Kiedy taksówkarz przyjechał pod wskazany adres mężczyzna pozostawił portfel oraz rzeczy osobiste w mieszkaniu, do którego zaprosiła go kobieta i zszedł na dół. Kiedy wrócił z zamówionymi przedmiotami 28-latka nie otworzyła mu drzwi i zniknęła m.in. wraz z pieniędzmi w kwocie powyżej tysiąca złotych – relacjonuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu. Wśród zabranych przedmiotów był m.in. kapelusz.

Mężczyzna o wszystkim zawiadomił policję. Ustalenie tożsamości kobiety okazało się nie lada wyzwaniem, gdyż ta co chwilę zmieniała adresy wynajmowanych mieszkań oraz telefony. Policjanci nie dali jednak za wygraną – dwa dni temu (21 lipca) doszło do jej zatrzymania. Kobieta przyznała się do dokonanej kradzieży.

Dodatkowo kryminalni odzyskali pieniądze mężczyzny oraz jego nakrycie głowy, które wkrótce wrócą do właściciela. Teraz kobiecie pochodzącej z Warszawy może grozić do 5 lat więzienia – dodaje podinsp. Dąbrowska.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
stefanek
stefanek
1 rok temu

Ten stary głupiec to zapewne emerytowany MOwiec, UBek lub SBek, że cała gwardia psiaków zajęła się jego słabymi potrzebami seksualnymi.

Benc Benc 12
Benc Benc 12
1 rok temu

Grzech cudzołóstwa został ukarany grzechem kradzieży , ot taki paradoks 😉

Kazbi6
Kazbi6
1 rok temu

Głupiś stefanek. Ten frajer akurat jest wysokim działaczem PiSu i w Toruniu był na spotkaniu u ojca dyrektora. Stąd ta mobilizacja psiarni. Żadne MO,UB czy też inne dziadostwo.