75-latek który zaginął k. Inowrocławia odnaleziony przez policję [AKTUALIZACJA]
Dodano: 08.12.2017 | 12:26Na zdjęciu: 75-latek wyszedł z domu w środę.
Fot. ED/Archiwum
Inowrocławska policja podała informację o odnalezieniu 75-letniego mężczyzny, który był poszukiwany przez dwa ostatnie dni.
75-letni Bronisław Bobek – mieszkaniec Balczewa, w minioną środę wyszedł ze swojego domu i nie powrócił. Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny, który potrzebował pilnej opieki i pomocy.
Jak przekazała rzecznik inowrocławskiej policji asp. sztab. Izabella Drobniecka, mężczyzna został już odnaleziony. Funkcjonariusze policji, wsparci przez strażaków i strażników leśnych znaleźli 75-latka w przydrożnym rowie ok. półtora kilometra od miejsca zamieszkania. Mężczyzna został następnie przekazany służbom medycznym.










