W Bydgoszczy i regionie ma padać. Centrum zarządzania kryzysowego wydało ostrzeżenie
Dodano: 28.05.2019 | 09:34Na zdjęciu: We wtorek w Bydgoszczy będzie padać.
Fot. archiwum
We wtorek w województwie kujawsko-pomorskim będzie mocno padać. Centrum zarządzania kryzysowego wydało ostrzeżenie.
Komunikat dotyczy wszystkich powiatów województwa. Prognozowane jest wystąpienie opadów deszczu o wysokość 10-20, a miejscami nawet 30 mm. Ostrzeżenie ma obowiązywać do godz. 17:00. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska oceniane jest na 70%.
We wtorek w Bydgoszczy będzie też nieco chłodniej niż w poprzednich dniach. Termometry mają wskazywać ok. 16 stopni Celsjusza.
- Król strzelców w Zawiszy. Ważny transfer! - 26 czerwca 2026
- Gryf Sicienko zaczyna przypominać Zawiszę. Ogromne wzmocnienia! - 26 czerwca 2026
- Miasto (nie)zapomniane. Przypomnieli historie mało znanych bohaterów Bydgoszczy - 26 czerwca 2026


















