Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeChemik Moderator z trzema golami i kompletem punktów w starciu z Kujawiakiem Kowal [ZDJĘCIA]
Kujawiak Kowal
10.08.2020 | 20:45

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

Piłkarze Chemika Moderatora sięgnęli po pierwszy komplet punktów w tym sezonie IV ligi. W drugiej kolejce, bydgoski zespół pewnie pokonał Kujawiaka Kowal.

Po remisie w derbach z Zawiszą 2:2, zespół Piotra Gruszki w pierwszym domowym meczu tego sezonu podjął Kujawiaka Kowal. Pojedynek ten był wyjątkowy dla Adama Kacprzaka, który rozegrał setny ligowy pojedynek w barwach Chemika.

Pierwszy gol dla bydgoskiego zespołu padł tuż przed przerwą. W 41′ minucie centrę z lewego skrzydła skutecznie zamknął Maciej Kot. Zaraz po wznowieniu gry w drugiej części spotkania, na 2:0 podwyższył Szymon Maziarz, który wykorzystał rzut karny. W ostatnim kwadransie wynik ustalił Kot, który po dwóch kolejkach ma na swoim koncie cztery strzelone gole.

Chemik Moderator w trzeciej kolejce zagra w sobotę (15 sierpnia) na wyjeździe z Liderem Włocławek. Pierwszy gwizdek sędziego o 12:00.

IV LIGA PIŁKI NOŻNEJ – RUNDA JESIENNA – SEZON 2020/2021 – 2 KOLEJKA – 8.08.2020 R.
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ – KUJAWIAK KOWAL 3:0 (1:0)
Bramki: Maciej Kot 41′, 74′, Szymon Maziarz 46′ karny

CHEMIK MODERATOR: Laskowski – Włosiński, Adamenko, Chojnacki, Kacprzak (87′ Winiecki) – Rysiewski, Maziarz – Kot (83′ Sobczyk), Perliński (87′ Chęś), Katerla (74′ Lipkowski) – Pieczyński (55′ Adamski).

KUJAWIAK (skład wyjściowy): Wojnowski – Kaczor, Mikołaj Jakubowski, Malinowski, Suchomski, Czerwiński, Kwiatkowski, Brandt, Witold Jakubowski, Jankowski, Szymczak.

Sędziował: Sławomir Winiecki (Zamość).