Dwulatek wypadł z okna na Wyżynach. Lekarze walczą o jego życie
Dodano: 26.04.2022 | 19:21Na zdjęciu: Do wypadku doszło na bydgoskich Wyżynach.
Fot. Archiwum
O krok od tragedii na bydgoskich Wyżynach. We wtorkowe (26 kwietnia) popołudnie, z okna jednego z wieżowców wypadł chłopiec.
Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z naszych Czytelników, który przekazał nam, że chłopiec był reanimowany przez przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego.
Zdarzenie potwierdza nam kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. – Zgłoszenie otrzymaliśmy tuż przed godziną szesnastą – mówi i opisuje: – Dwuletni chłopiec wypadł z okna bloku na czwartym piętrze przy ul. Ogrody i spadł na betonowy chodnik.
Kom. Kowalska potwierdza, że chłopiec był reanimowany. – Z zachowanymi czynnościami życiowymi został przewieziony do szpitala im. dr Jurasza – przekazuje.
Okoliczności wypadku będą ustalać policjanci pod nadzorem prokuratury.
Aktualizacja, środa, godz. 12:30:: Niestety, życia chłopca nie udało się uratować – czytaj więcej.
- Siatkarki Metalkas Pałacu wznowiły treningi. Cztery nowe zawodniczki w kadrze - 4 sierpnia 2026
- Zmiana w składzie Abramczyk Polonii na czwartkowy mecz z beniaminkiem - 3 sierpnia 2026
- Pawełczak na podium turnieju SGP2 w Łodzi. Kuriozalny przebieg finału - 2 sierpnia 2026










