Kradzież w Białych Błotach. Policja poszukuje sprawcy
Dodano: 23.07.2023 | 10:08Na zdjęciu: Policja opublikowała wizerunek sprawcy.
Fot. KMP Bydgoszcz
Policjanci z komisariatu w Białych Błotach zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje pomocne w rozwiązaniu sprawy, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.
Kryminalni prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum oraz innego asortymentu o łącznej wartości 519,98 zł. Do zdarzenia doszło 25 maja 2023 roku na terenie drogerii przy ulicy Szubińskiej w Białych Błotach.
Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował wizerunek osoby podejrzewanej o popełnienie przestępstwa. Nie udało się jednak ustalić tożsamości sprawcy, dlatego policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciu. W piątek, 21 lipca opublikowali jego wizerunek.
Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ulicy Bezpiecznej 2 w Białych Błotach lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 59 19, a także całodobowo u Dyżurnego KMP w Bydgoszczy pod numerem 47 751 12 49 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. VIII Kr 1497/23.
- Zawisza grał z Polonią Środa. To może być gol na wagę awansu! - 18 kwietnia 2026
- III liga: Zawisza Bydgoszcz – Polonia Środa Wielkopolska NA ŻYWO! - 18 kwietnia 2026
- Wybitny artysta nagrodzony w Bydgoszczy. Promuje nasz region od lat - 16 kwietnia 2026








