Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Będzie komplet na Zawiszy. Do sprzedaży trafiły ostatnie sztuki biletów na derby z Elaną

Dodano: 28.05.2025 | 10:33

Na zdjęciu: Piłkarze Zawiszy zagrają w sobotę z Elaną Toruń.

Fot. Szymon Fiałkowski/archiwum

Nie ma już biletów na derbowy mecz Zawisza Bydgoszcz – Elana Toruń. We wtorek wieczorem klub poinformował o wyprzedaniu wejściówek.

Sobotni mecz rozpocznie się o godz. 19:00. Mecz został zakwalifikowany jako impreza masowa o podwyższonym ryzyku. Klub przygotował pulę 3500 miejsc dla sympatyków Zawiszy. Wszystkie rozeszły się w internetowej przedsprzedaży.

Aktualizacja: W środę po południu klub poinformował, że do otwartej sprzedaży online trafiła pula biletów pierwotnie przeznaczona dla kibiców gości, która ze względu na obowiązujący zakaz wyjazdowy nie mogła zostać wykorzystana.

Dla tych, którym nie udało się kupić biletów, rozwiązaniem może być transmisja spotkania dostępna w systemie PPV. Jak wyjaśnia klub, ze względu na ogromne zainteresowanie oraz konieczność zachowania najwyższej jakości sygnału, liczba dostępów została ograniczona do 500.

Obecnie Zawisza zajmuje 4 miejsce w tabeli Betclic III ligi i ma punkt straty do Pogoni II Szczecin oraz Błękitnych Stargard. Musi więc wygrywać i liczyć na stratę punktów przez rywali. Elana jest obecnie dziesiąta.

Bilety na finał Pucharu Polski

W biurze Stowarzyszenia Piłkarskiego „Zawisza” można od poniedziałku kupić bilety na finał Pucharu Polski K-PZPN, w którym Zawisza Bydgoszcz zagra na wyjeździe z Wdą Świecie. Wejściówki kosztują 20 zł i są dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30–15:30. W dniu meczu z Elaną Toruń będzie można je również kupić w kasie stadionu.

Sebastian Torzewski