Zawiszacy będą rywalizować na kortach. Z okazji jubileuszu
Dodano: 24.08.2016 | 10:38Na zdjęciu: fragment plakatu promującego wydarzenie.
Fot. mat. prasowe
W dniach 2-4 września odbędzie się I Międzynarodowy Turniej „Zawiszaków” w tenisie ziemnym. MetropoliaBydgoska.pl objęła patronat nad wydarzeniem.
Zawody w singlu i deblu organizowane przez CWZS Zawisza i Wiejski Klub Sportowi „O.R.I.” w Kruszynie Krajeńskim wpisują się w obchody 70-lecia klubu. Przeznaczone są dla amatorów, którzy w przeszłości byli zawodnikami lub trenerami Zawiszy. Turniej odbędzie się na klubowych kortach – dwóch krytych z nawierzchnią syntetyczną i dwóch odkrytych z tradycyjną mączką.
Zgłoszenia przyjmowane są do 26 sierpnia. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.tenis-zawisza.pl.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026


















