Ulica Wojska Polskiego w Bydgoszczy. Ford mondeo całkowicie spalony [AKTUALIZACJA]
Dodano: 27.10.2016 | 08:15Na zdjęciu: Straż przybyła bardzo szybko, jednak samochód spłonął doszczętnie.
Fot. Magda Włodarczak
Tuż przed godziną ósmą wzbijające się w niebo kłęby dymu rozciągnęły się nad Kapuściskami. Jak się dowiedzieliśmy od strażaków – palił się ford mondeo zaparkowany przy ulicy Wojska Polskiego w okolicy restauracji „Tango”. Pożar został ugaszony. Niestety samochód spłonął doszczętnie.
Policjantom udało się ustalić, iż mężczyzna jadący ulicą Wojska Polskiego zauważył wydobywający się dym spod maski swojego forda mondeo. Gdy się zatrzymał i otworzył pokrywę buchnęły płomienie ognia, który błyskawicznie rozprzestrzenił się na całe auto. Nie pomogły gaśnice kierowców ani szybki przyjazd strażaków. Samochód uległ całkowitemu spaleniu. Ulica Wojska Polskiego jest przejezdna. Wrak samochodu został ściągnięty do zatoczki.
- Pałace Krajny [WIDEO] - 19 maja 2020
- Marny los ruin zamku w Nowym Jasińcu [WIDEO] - 17 maja 2020
- Pośpimy krócej! Tej nocy zmiana czasu na letni! - 28 marca 2020




















