4-miesięczna dziewczynka w szpitalu. Miała zostać uderzona przez drugie dziecko
Dodano: 29.10.2016 | 21:46Na zdjęciu: Dziecko w piątek trafiło do szpitala.
Fot. Dawid Skalec / wikipedia (wolna licencja)
4-miesięczne niemowlę trafiło do jednego z bydgoskich szpitali. Jak wynika z relacji rodziców, zostało uderzone przez ich drugie dziecko.
Dziewczynka w piątek trafiła do szpitala w poważnym stanie. Jak informuje radio PiK, według rodziców niemowlęcia, zostało ono w czwartek uderzone butelką przez ich dwuletnie dziecko. Rodzice zawiadomili pogotowie w piątek, po tym jak dziecko nie jadło i nie piło.
Sprawę bada policja. Został już powołany biegły z zakresu medycyny sądowej, który ma zweryfikować relację rodziców.
- Asta ma nowego trenera. Zagraniczny szkoleniowiec - 24 czerwca 2026
- Maciej Figas: Sukces Opery Nova to efekt pracy wielu ludzi - 23 czerwca 2026
- Wojciech Pawłowski to solid striker. Strzelił… 2 gole w bydgoskiej B klasie - 23 czerwca 2026














![Lider kujawsko-pomorskiej KO leczył syna bez kolejki? Tomasz Lenz odpowiada [AKTUALIZACJA] Tomasz Lenz](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2021/03/Tomasz-Lenz-SF-1.jpg)





