Derby dla Torunia. Pałac przegrał z Budowlanymi
Dodano: 07.12.2016 | 22:52W środowym meczu Orlen Ligi pałacanki przegrały w Toruniu.
Na zdjęciu: Bydgoszczanki doznały czwartej porazki w sezonie.
Fot. Jacek Gil
W środowym meczu Orlen Ligi siatkarki Pałacu Bydgoszcz przegrały na wyjeździe z Giacomini Budowlanymi Toruń 1:3. Była to czwarta porażka bydgoszczanek w tym sezonie. W tabeli zajmują czwarte miejsce, a w niedzielę zagrają we własnej hali z Impelem Wrocław.
10. kolejka OrlenLigi
Giacomini Budowlani Toruń – KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (22:25, 27:25, 25:13, 25:16)
Pałac: Pleśnierowicz, Kuligowska, Śmieszek, Jagodzińska, Krzywicka, Misiuna, Nowakowska (libero) oraz Portalska (libero), Maternia, Bałdyga, Krawulska, Ziółkowska.
- Maciej Figas: Sukces Opery Nova to efekt pracy wielu ludzi - 23 czerwca 2026
- Wojciech Pawłowski to solid striker. Strzelił… 2 gole w bydgoskiej B klasie - 23 czerwca 2026
- Zmiany w parafiach Bydgoszczy i regionu. Mamy listę - 23 czerwca 2026


















