Łuczniczka znowu gościnna. Przegrała z Jastrzębskim Węgiel
Dodano: 16.12.2016 | 23:26Bydgoszczanie przegrali po raz trzynasty w tym sezonie.
Na zdjęciu:
Fot. Jacek Gil
Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz znowu przegrali. W piątek lepszy od podopiecznych Piotra Makowskiego okazał się Jastrzębski Węgiel, który łatwo wygrał 3:0. Była to trzynasta porażka bydgoszczan w piętnastym meczu tego sezonu. W następny piątek, w pierwszym meczu rewanżowym, podejmą GKS Katowice.
15. kolejka PlusLigi
Łuczniczka Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 18:25, 20:25)
Łuczniczka: Szczurek, Yudin, Rohnka, Filipiak, Nowakowski, Sacharewicz, Czunkiewicz (libero) oraz Jurkiewicz, Sieńko, Bobrowski, Gromadowski.
Jastrzębski Węgiel: Strzeżek, Kosok, Boruch, Touzinsky, Kampa, Oliva, Popiwczak (libero) oraz Ernastowicz, Derocco, Bachmatiuk.
MVP: Jakub Popiwczak
- Asta ma nowego trenera. Zagraniczny szkoleniowiec - 24 czerwca 2026
- Maciej Figas: Sukces Opery Nova to efekt pracy wielu ludzi - 23 czerwca 2026
- Wojciech Pawłowski to solid striker. Strzelił… 2 gole w bydgoskiej B klasie - 23 czerwca 2026

















