Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pałac przegrał z Chemikiem Police. Ale zawalczył

Dodano: 08.01.2017 | 09:40

Bydgoszczanki w sobotę grały z Chemikiem Police.

Na zdjęciu: Podobnie jak w jesiennym meczu pałacanki przegrały z Chemikiem 1:3.

Fot. Jacek Gil

W sobotnim meczu OrlenLigi siatkarki Pałacu Bydgoszcz przegrały na wyjeździe z Chemikiem Police 1:3.  W pierwszym secie mistrzynie Polski rozbiły pałacanki, ale w kolejnych walka była już wyrównana. W następnym spotkaniu, w poniedziałek, 16 stycznia, bydgoszczanki zagrają u siebie z Enea PTPS-em Piła.

15. kolejka OrlenLigi
Chemik Police –  Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:10, 26:24, 22:25, 25:19)

Pałac: Pleśnierowicz, Kuligowska, Śmieszek, Jagodzińska, Krzywicka, Misiuna, Portalska (libero) oraz Krawulska (libero), Maternia, Bałdyga, Fojucik, Ziółkowska

Sebastian Torzewski